Вибори 2020: представники яких партій, зможуть потрапити до місцевих рад?

Отже, цього року українців чекають чергові вибори — місцеві. Вони відбудуться 25 жовтня за новими правилами і на новій територіальній основі. Змінюються вимоги до кандидатів, кількість місцевих рад, вигляд бюлетеня для голосування та багато іншого. І вже очевидно, що після децентралізації, місцеві вибори будуть мати серйозний вплив на розвиток країни, громад та суспільно-політичний напрямок у державі.
Що кажуть експерти? Відповідно до опитування різних соціологічних груп, 30 % респондентів голосуватимуть за відому національну політсилу на місцевих виборах. Експерти прогнозують запеклу боротьбу між політсилами, адже кількість депутатських крісел у громадах набагато зменшиться. Не зміниться тільки кількість обласних депутатів. Політексперти стверджують, що рейтинг менше 10% - дарма потрачений час, сили та ресурси. Навіть, якщо партія набирає від 5-10% - це не дає гарантію, що в обласну раду зайдуть кандидати з регіональних списків в окрузі.
Дивіться відео.

Вибори 2020: представники яких партій, зможуть потрапити до місцевих рад? Отже, цього року українців чекають чергові вибори — місцеві. Вони відбудуться 25 жовтня за новими правилами і на новій територіальній основі. Змінюються вимоги до кандидатів, кількість місцевих рад, вигляд бюлетеня для голосування та багато іншого. І вже очевидно, що після децентралізації, місцеві вибори будуть мати серйозний вплив на розвиток країни, громад та суспільно-політичний напрямок у державі. Що кажуть експерти? Відповідно до опитування різних соціологічних груп, 30 % респондентів голосуватимуть за відому національну політсилу на місцевих виборах. Експерти прогнозують запеклу боротьбу між політсилами, адже кількість депутатських крісел у громадах набагато зменшиться. Не зміниться тільки кількість обласних депутатів. Політексперти стверджують, що рейтинг менше 10% - дарма потрачений час, сили та ресурси. Навіть, якщо партія набирає від 5-10% - це не дає гарантію, що в обласну раду зайдуть кандидати з регіональних списків в окрузі. Дивіться відео.

Gepostet von Слуга Народу - Виноградів am Dienstag, 1. September 2020