«Слуга Народу» офіційно презентувала команду Тячівщини на місцеві вибори

Сьогодні у м.Тячів, на стадіоні відбулася непересічна подія.
Урочисто, святково і  креативно партія "Слуга Народу" презентувала команду на місцеві вибори, які відбудуться у жовтні цього року.
Серед учасників дійства - кандидати до обласної, районної, місцевих рад ОТГ, на посади голів новостворених громад. 
Партія Президента зібрала у районі потужний актив чесних, авторитетних та досвідчених людей, які успішно проявили себе у тій чи іншій сфері діяльності. 
І вони готові працювати для розвитку своєї рідної Тячівщини. 
Загалом до рад усіх рівнів та на посади голів 10-ти об’єднаних територіальних громад балотуються більше 300 кандидатів. 
До присутніх звернувся голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, який зокрема відмітив, що йому дуже подобається місто Тячів і Тячівщина. 
- Мені хочеться, щоб кожен турист, кожен гість, вперше приїзжаючи на Тячівщину, сказав - мені тут подобається! - зазначив він.
Також виступили кандидати від партії "Слуга народу" в депутати Закарпатської обласної ради - Іван Синетар, Орест Руснак, Василь Марина,  кандидати у голови ОТГ - Іван Ковач, Михайло Цірик, Василь Олексій, Василь Мігалка, Вадим Носа, кандидати у району та місцеві ради: Олеся Ткач, Юрій Опріш та ін. 
Будівництво і реконструкція доріг та освітніх і медичних закладів, розвиток туризму, сприяння малому і середньому бізнесу, впровадження інноваційних проектів, - все це лише частина намірів, над реалізацією яких  працюватиме Зе!Команда Тячівщини.