На Тячівщині відбулися змагання зі стендової стрільби серед мисливців району - фото

Сьогодні, 3 жовтня, в урочищі Керек Мочар відбулися змагання зі стрільби на круглому стенді серед мисливців Тячівського району. Цьогоріч спортивний захід пройшов за сприяння кандидата в депутати Закарпатської обласної ради Івана Синетара. 
   Привітав учасників змагань голова Тячівської РО УТМР Іван Шимко. Він, зокрема, наголосив на важливості сьогоднішньої події в життєдіяльності товариства та висловив вдячність усім, хто долучився до її проведення:
Перш за все дякую лідеру тячівського осередку партії «Слуга Народу» Івану Синетару за фінансову підтримку заходу; міському голові Івану Ковачу – за належну увагу до діяльності товариства, зокрема, за відведену територію для Тячівської УТМР для розвитку спортивної риболовлі; кандидату в районні депутати Олегу Палінкашу - за максимум зусиль в організаційних питаннях. 
   Загалом у змаганнях взяло участь 13 команд. Це представники Буштина, Вонігова, Нижньої Апші, Чумалева, Вільхівців та інших населених пунктів району. Переможці визначились за кількістю влучних пострілів та збитих тарілок.
    У змаганнях тріумфували: 1 місце –  Вонігово-Новобарівська ПМО; 2 місце –  Вільхівська ПМО; 3 місце – Дібровська ПМО. Переможці змагань отримали кубки та грамоти. У ході нагородження  визначено перспективних стрілків-спортсменів: Богдан Марко, Богдан Терпак,  Василь Грин, Микола Церкуник та Володимир Францух.  Найстаршим і наймолодшим учасниками районних змагань стали Микола Стенавський та Іван Агоштин.  За активну участь у розвитку мисливської справи грамоти отримали І.В.Маринець, А.П.Куцин, Є.В.Продан, М.І.Бедей, В.Ю.Дебич та І.А.Поп
   Цього дня мисливці району не лише змагались, а й мали чудову нагоду відпочити,  смакуючи власноруч приготовлений бограч по-тячівськи.
 У змаганнях тріумфували: 1 місце –  Вонігово-Новобарівська ПМО; 2 місце –  Вільхівська ПМО; 3 місце – Дібровська ПМО.