Дмитро Шелемба, кандидат у депутати Тячівської районної ради: "Мені дуже хочеться, щоб мої земляки могли жити по - європейськи вдома!"

До Тячівської райради від партії "Слуг Народу" балотуються 41 особа.
Серед них успішні й авторитетні люди - медики, освітяни, підприємці, громадські активісти.
Це ті люди, які досягнули успіхів у житті в різних сферах діяльності, показали себе з найкрашої сторони. 
І на власному прикладі доказують, що все у нашому житті можливо, якщо у людини є бажання, ціль і прагнення щось робити, рухатись вперед та досягати поставлених вершин. Серед них Дмитро Шелемба - вольова і цілеспрямована людина,  успішний підприємець, який користується авторитетом і повагою у своєму рідному селі Широкий Луг. 
На запитання "Чому йде на місцеві вибори"  кандидат у депутати Тячівської районної ради відповів так:   
- Я народився у селі Широкий Луг, яке розташоване  в унікальній місцевості, серед прекрасних гір. У нас надзвичайно мальовнича природа, і мені тут дуже подобається, бо це моя рідна маленька Батьківщина. 
Тут пройшло моє дитинство, тут моя сім'я, моя родина. І мені дуже хочеться, щоб мої рідні, мої земляки могли жити по - європейськи  вдома. Адже, на жаль, більшості з нас доводиться виїжджати на заробітки та залишати свій край. 
Чітко усвідомлюю, що можу бути корисним своїм землякам, у своєму  рідному селі. 
Моя мета - допомогти вирішувати  ті першочергові проблеми району, які найбільше  турбують місцевих мешканців,  і які не вирішувались роками.
Насамперед  - інфраструктура доріг, без якої не буде руху вперед, адже ми бачимо якими є дороги в тій же Європі. 
Щоб до нас прийшов турист, а Тячівщина повинна розвивати туристичну галузь, ми повинні будувати якісні дороги в кожному районі, кожному населеному пункті. 
Щоб  прийшов  інвестор,   щоб створювались робочі місця з гідними зарплатами, щоб мої земляки жили і працювали у своїй країні, а не виїздили за кордон у пошуках кращого життя, теж потрібні дороги.
Приємно, що за останні роки це усвідомили в нашій країні  і вже почалося "Велике будівництво" доріг під патронатом самого Президента.  
Щиро вірю, що цей напрямок буде продовжено,  і в кожному найвіддаленішому гірському населеному пункті,  такому як моє рідне село Широкий Луг, теж будуть добротні  й сучасні дороги. 
Також є ряд інших питань що стосується соціальної сфери - освіти, медицини, надання адміністративних послуг. Все це люди повинні отримувати якісно, вчасно  і на місцях. 
Я готовий допомогти змінювати наш край, нашу рідну Тячівщину, знаходити шляхи для розв'язання проблем, які нагромаджувались роками 
Щиро радий  бути частиною команди "Слуги Народу", яка декларує розвиток кожного села, кожної територіальної громади та кожного регіону.
Сподіваюсь на вашу  підтримку, земляки! Я - не підведу!