ПЕРЕГАНЯ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ - КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ БЕДЕВЛЯНСЬКОЇ ОТГ ВІД ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"

Автобіографія 
Народився 9 травня 1962 року в селі Біловарці. Навчався у Біловарській восьмирічній школі та Тересвянській середній школі. З 1982 - 1984 рр. - служба в армії. Вища освіта: з 1984 - 1989 рр навчався в сільськогосподарському інституті м. Великі Луки, де здобув спеціальність інженера-механіка. Після закінчення інституту пішов працювати в Тячівський райвиконком інструктором оргвідділу та в подальшому займав інші посади. У 1996 році звільнився з роботи і почав підприємницьку діяльність в МПП "Лідер", яке очолює і на даний час. Депутат Тячівської районної ради 6-ох скликань. Одружений, разом з дружиною Оленою виховують двох синів: Михайла та Миколу - студентів УжНУ.
Шановні виборці!
Балотуючись на посаду голови Бедевлянської ОТГ, я чітко усвідомив свою велику відповідальність перед громадою.
Пріоритетні завдання:
- Сформувати ефективний апарат управління, з метою оперативного вирішення нагальних питань життєдіяльності ОТГ.
- Забезпечити якісне надання адміністративних послуг на місцях та з часом запланувати будівництво нового адмінбудинку ОТГ.
- Покращувати стан інфраструктури, соціальної сфери, благоустрою населених пунктів, залучивши Програму Президента й Уряду "Велике будівництво" на Закарпатті .
- Всебічно підтримувати освіту, медицину в умовах реформування, розвиток культури і спорту, їх належне функціонування.
- Спільними зусиллями вирішувати екологічні питання - засміченість територій, регуляція русел річок, збереження лісових насаджень тощо.
- Залучати додаткові позабюджетні інвестиції, брати участь у проєктах та грантах, що фінансуються Європейським Союзом.
- Працювати над збільшенням робочих місць, щоб місцеві мешканці не виїжджали на заробітки, а вдома могли жити, працювати та забезпечувати свої родини.
- Створювати сприятливі умови для розвитку приватного підприємництва. Індивідуальний підхід до кожного підприємця, допомагати всім в розвитку власної справи.
- Надавати підтримку малозабезпеченим, багатодітним сім'ям, пенсіонерам та вразливим категоріям населення.
- Створити Благодійний Фонд "Пам'ять віків" для розвитку духовності, підтримки духовенства всіх релігійних конфесій, впорядкування місць поховань, надання ритуальних послуг тощо.
Я вірю в спроможність Бедевлянської ОТГ!
Бо нам є з кого брати приклад - Тячівська (голова Іван Ковач) і Вільховецька (голова Михайло Цірик) громади (наші сусіди) показали свою успішність. Ми станемо такими ж, а то й кращими!
Сподіваюсь на Вашу підтримку та довіру!
Я не підведу!