На Тячівщину навідався лідер "Слуги Народу" Закарпаття Олексій Петров - фото

Губернатор області Олексій Петров, як кандидат в обласні депутати, навідався на Тячівщину в рамках свого передвиборчого марафону "Нам по дорозі"
Відтак разом з місцевою командою "Слуги Народу"  провів ряд зустрічей з виборцями майбутньої Углянської, Нересницької та Дубівської ОТГ. 
У ході зібрань Олексій Петров представив кандидатів на посади голів Углянської ОТГ - Івана Немеша, Дубівської ОТГ - Вадима Носу, кандидатів у депутати Закарпатської обласної ради - Івана Синетара, Василя Марину, Ореста Руснака, Тімура Аверіна, Василя Катринця. В районну раду- Івана Корнуту, Ігоря Чорея, Михайла Ухаля.
А також вислухав проблеми місцевих мешканців, які  найбільше турбують людей. 
На власні очі зміг побачити, у якому стані знаходяться населені пункти району, і що потрібно робити першочергово з метою покращення інфраструктури.
Насамперед - це розбиті дороги, без оновлення яких не буде подальшого розвитку туризму, який є пріоритетним для гірських сіл і майбутніх ОТГ. 
Вирішення даного питання можливе у рамках президентської програми «Велике Будівництво», що на сьогодні успішно   реалізовується в Україні та нашому краї.
Також - проблеми садочків, освітніх та медичних закладів. 
Особливо гостро на даний час постало питання подальшої роботи сільських  лікарень - Углянської та Нересницької, які в результаті реформування опинилися під загрозою закриття.
Район знаходиться у стадії трансформації, ОТГ ще не створена, тож фінансувати заклади фактично нікому. А виконати умови, передбачені реформою, щоб підписати договір з Нацслужбою здоров’я України та отримувати звідти кошти на даний час не взмозі.  
Як було наголошено під час зустрічей -  команда «Слуги Народу» та обласна влада працюють над вирішенням даного питання. 
Найперше, щоб відтермінувати його до весни 2021-го, коли новостворені ОТГ зможуть самостійно визначати шляхи фінансування та коригувати можливості медзакладів. Незмінним залишається одне: малі лікарні громадам потрібні і ліквідовувати їх недоцільно. 
Отож як бачимо невирішених питань в майбутніх ОТГ вистачає. Та з їх створенням в процесі децентралізації, громада отримає більше повноважень і фінансів на місцях. І люди самі визначатимуть, які питання потрібно вирішувати першочергово, куди та на які потреби виділяти кошти. 
Тому надзвичайно важливо, щоб на виборах 25 жовтня до влади прийшла команда людей, яка хоче і вміє працювати. Команда, яка має підтримку на всіх рівнях влади -  губернатора , народних депутатів, Президента. І це команда партії "Слуга Народу",  яка зробить Тячівщину  успішною.