Катринець Василь, кандидат у депутати Закарпатської обласної ради: " Найбільшою мотивацією є бажання бути корисним своєму краю, громаді"

Василь Катринець - Слуга Народу - кандидат у депутати Закарпатської обласної ради № 7 у виборчому бюлетені.
Я народився і живу на Тячівщині. Тут проживає моя родина, мої друзі, тут я працюю приватним підприємцем. Тому, безумовно, хочу бачити свій рідний край успішним і розвиненим.
Йду в депутати Закарпатської обласної ради, бо маю чітке розуміння стану та пріоритетів розвитку Тячівщини.
Найбільшою мотивацією є бажання бути корисним своєму краю, громаді. Мені не подобається роль пасивного громадянина, хочеться діяти, щоб покращувати добробут нашого краю не словом, а ділом.
Реальні справи, а не пусті обіцянки і гучні гасла - ось, що сьогодні важливо і для мене особисто, і для всіх моїх земляків.
Можу поділитися своїм досвідом депутатської діяльності, який отримав впродовж двох каденцій у Грушівській сільській раді ( з 2010 по 2020 р). Нами зроблено чимало.
Проведено ремонт доріг і вуличних містків, здійснено благоустрій школи та адмінбудівлі сільської ради. Залучено кошти для перекриття покрівлі школи, капітального ремонту центральної вулиці Визволення, розроблено проєктно-кошторисну документацію на добудову шкільного спортзалу.
Моя мета - працювати й надалі, щоб бачити свою громаду й район успішними та комфортними для життя. Для цього ми повинні робити все, щоб у людей не було потреби виїздити за кордон, щоб у них були бажання і можливість працювати вдома.
Впевнений, що для розвитку Тячівщини основну роль мають відіграти сприятливі умови для економічного розвитку. А це - нові робочі місця, щоб наші мешканці залишались на рідній землі та отримували достойну заробітну плату вдома.
Ми хочемо бачити наші громади успішними, самодостатніми, ефективними. А це багато в чому залежить від правильного використання коштів місцевих бюджетів, які витрачаються на користь громади: на потреби шкіл, садочків, об’єкти інфраструктури.
Для мене важливо, щоб Закарпаття, і наша рідна Тячівщина зокрема, мали можливість для розвитку, розбудови та створення європейського рівня життя. Щоб Україна була успішною і процвітаючою! Щоб ми пишалися і з гордістю могли сказати: «Я - українець»!
Серед пріоритетів моєї депутатської діяльності є:
-розбудова інфраструктури у рамках національного проєкту «Велике будівництво»;
- розвиток і підтримка малого та середнього бізнесу;
- вирішення проблем освіти та медицини;
-скасування оплати транспортування газу;
-забезпечення ефективності та прозорості використання бюджетних коштів.
Вірю, що ми разом зробимо наш край успішним і процвітаючим!
‼️Вірю в підтримку своїх земляків!