Богдан Василь, кандидат у депутати Закарпатської облради: Кращій Тячівщині бути!"

Громада - це невід’ємна частина великого суспільства і держави, її керівництво і депутатський склад повинні навчитись розуміти жителів громади, вміти слухати їхні зауваження і пропозиції.

Без тісної взаємодії з жителями неможливо досягнути добробуту громади. Насамперед потрібно тісно співпрацювати з людьми малого і середнього бізнесу, адже вони платять податки, створюють робочі місця і тим самим беруть активну участь у розбудові громади. 

Україна – велика європейська країна, з величезними ресурсами, як природними так і людськими. У всьому світі українців знають як працелюбну і освічену націю. Хоча з великими труднощами але українці йдуть до Європи. Одним з етапів є розвиток громад.

Сьогодні необхідно зробити вибір, щоб у депутати громад прийшли достойні люди, які будуть дбати про розвиток рідного краю, про краще життя людей.

Йду в депутати, бо відчуваю у собі гостре бажання змін та сили їх здійснити. Запевняю кожного виборця у тому, що він буде почутий. А жодна його проблема не залишиться поза моєю увагою