Домовлено про взаємну підтримку між командою "Слуга Народу" та кандидатом на посаду голови Тячівської ОТГ Іваном Ковачем

На запрошення голови Тячівської РДА, кандидата в обласні депутати Тімура Аверіна в Тячівську ОТГ навідався народний депутат України, голова Закарпатської обласної організації партії «Слуга народу» Ігор Кривошєєв.
Відбулася зустріч з місцевою командою Зе - кандидатами в депутати ОТГ від політичної партії "Слуга Народу" за участі діючого міського голови Івана Ковача, який теж балотується на посаду голови.
Серед учасників зустрічі також кандидати в депутати: Палінкаш Іван, Бобрушко Євгенія, Шимко Іван, Турчиняк Василь, Козичка Інна, Рішко Валентин, Богдан Олександр, Мартин Олена, Ключкий Юрій, Веклинець Роман.
Тячівська міська громада на сьогодні одна з успішніших в Україні, завдяки злагодженій роботі під керівництвом Івана Ковача, державній підтримці в процесі децентралізації. 
І хоч вдалося досягти чималих результатів в розвитку інфраструктури та благоустрою Тячева й населених пунктів ОТГ , проблемних питань теж вистачає.
І насамперед - це очисні споруди та водозобір, куди й навідалися учасники зустрічі.  Як повідомив  Іван Ковач,  для вирішення цього питання працюють не один рік, розроблені проєкти, однак не вистачає коштів на їх реалізацію. Без державної підтримки тут аж ніяк не обійтись.
Нардеп Ігор Кривошеєв, який працює  в комітеті Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування пообіцяв у цьому посприяти. 
Використання наявних природніх ресурсів -  важливий напрямок  розвитку  Тячівської ОТГ. 
Для прикладу в селі Лази знаходиться унікальні джерела води, насиченої сірководнем, що набула чорного кольору.
Нещодавно в населеному пункті оновлено дорогу, та розроблено стратегію розвитку   оздоровчого комплексу «Чорна вода». 
Сюди теж навідались учасники зустрічі місцевої Зе команди  з народним депутатом. 
У підсумку між Тімуром Аверіним,  Іваном Ковачем, у разі перемоги на виборах,  та Ігорем Кривошеєвим досягнуто домовленість про співпрацю в напрямку подальшого розвитку Тячівської ОТГ
А також між командою "Слуга Народу" та кандидатом на посаду голови Тячівської ОТГ Іваном Ковачем про взаємну підтримку на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року
Разом до перемоги!