АВЕРІН ТІМУР: "Йду в обласні депутати, щоб доробити те, що розпочато в районі "

Аверін Тімур - чинний голова Тячівської райдержадміністрації, балотується у депутати Закарпатської обласної ради від партії "Слуга Народу", № 3 у виборчому бюлетені.
Наразі перебуває у відпустці і займається передвиборчою агітацією.
? Ми поспілкувались з кандидатом про основні цілі й наміри в депутатстві та що спонукало його йти на вибори.
✅- Пане Тімуре, Ви раніше брали участь у виборах, чи це Ваш перший досвід як кандидата?
- Впродовж останніх президентських і парламентських виборів я працював у команді "Слуга Народу", однак в раду балотуюся вперше.
-✅ Що спонукало Вас йти в обласні депутати?
- Знаєте, не хочеться відповідати якимось високопафосними словами, хоч ідей дуже багато, скажу просто: щоб доробити те, що розпочато на даний час в районі.
-✅ Ви наразі займаєте найвищу посаду - голови РДА, що ж заважає Вам це робити?
- Не все так просто як здається на перший погляд. Район певним чином залежить від прийнятих рішень на обласному рівні. І насамперед, це стосується розподілу фінансування певних програм, проектів, об’єктів та різного роду робіт в соціальній сфері. Тому дуже важливо, щоб в обласній раді було кому відстоювати інтереси нашого району, чим, власне прагну займатися, якщо мене оберуть депутатом.
Адже на сьогодні найбільше володію ситуацією про проблеми і перспективи розвитку як ніхто інший. Тим більше в умовах децентралізації та нового адміністративно-територіального устрою, де Тячівщину збережено як окремий район.
✅ Можете коротко розповісти про ці важливі для нашого району проєкти?
- Насамперед - це завершення "Великого будівництва" центральних доріг, шкіл, амбулаторій, дитсадочків. Про те, що зроблено не буду говорити, бо всі бачать.
Маю на меті, щоб з'єднати якісним дорожнім сполученням населені пункти від Синевіру до Буштина і від Синевіру до Бедевлі. І загалом зробити ремонти на інших шляхах районного та обласного значення, де це необхідно, адже сам керую авто і є учасником дорожнього руху.
Наступне - заклади охорони здоров'я. Завершується будівництво 4 - ох нових типових амбулаторій (с.Красна, Теребля, Бедевля та смт. Солотвино) , також в 5 -ти здійснено реконструкцію (Ганичі, Глубокий Потік, Вонігово та Новобарово). На території районної лікарні розпочато роботи з облаштування нового приймального відділення, яке буде оснащено сучасним медичним обладнанням.
-✅ А що стосується освітньої галузі?
- На даний час створено 13 опорних шкіл з відповідними філіями, які переходять на повну фінансову автономію і самостійно прийматимуть рішення. Тож це кошти для покращення матеріально технічного стану закладів. У селі Терново вкрай необхідно завершити будівництво школи на 900 учнів, де залишилось провести електропостачання та благоустрій, в селі Колодне проходить реконструкція дитсадка, що для нас дуже важливо.
- ✅ Впродовж останніх років для нашого району не менш актуальним питанням є паводкові ситуації. Що робиться в цьому напрямку?
- Багато населених пунктів району вдалося захистити від водних стихій берегоукріпленням. На даний час планується будівництво ще 7 дамб в районі і це дуже важливо для місцевого населення, яке проживає в зоні ризику, а саме - в Углі, Дулові, Буштині, Добрянському, Калинах,Усть-Чорній (Бобрувка) та Вонігові.
-✅ Які ще ключові проблеми району, над якими доводиться працювати?
- Поводження з твердими побутовими відходами, на жаль, територія району захаращена сміттям. В цьому напрямку вдалося досягти попередніх домовленостей, і думаю, буде встановлено сміттєсортувальну станцію на протязі 2-х наступних місяців.
-✅ Який напрямок розвитку для Тячівщини вважаєте пріоритетним, над яким працюватимете в разі обрання обласним депутатом?
- Звісно, це туризм. Адже для цього у нас є всі передумови - унікальна місцевість та природничі пам'ятки, мінеральні джерела. Потрібно об'єднати зусилля - влади, бізнесу і новостворених громад та спільно працювати в даному напрямку. Розвивати на Тячівщині туризм як повноцінну галузь - ось що має бути для нас пріоритетним. Тим більше, що перший крок вже робиться владою щодо інфраструктури доріг. А буде туризм - буде робота й на селі для місцевого населення.
-✅ До речі, про створення громад у нашому районі. Яка Ваша думка з цього приводу?
- Наразі основне обрати гідних людей до місцевої влади, які формуватимуть органи управління в цих громадах. Від цього залежатиме як буде поставлена подальша робота. Адже ОТГ - це перш за все повноваження і відповідальність за прийняті рішення на місцях, ефективність надходжень та використання коштів тощо.
Думаю, в районі будуть створені успішні й спроможні громади, бо маємо вже хороший приклад функціонування Тячівської й Вільховецької ОТГ.
- ✅Тімуре Сергійовичу, Ви без сумніву - перспективний представник нової генерації в політикумі району. Люди бачать це за Вашим стилем управління в РДА, чи не так?
- Вважаю, що час чиновників, які сидять у великих кабінетах за зачиненими дверима, минув. На сьогодні потрібно бути мобільним і відкритим до людей. Принаймні це мені імпонує. Кожен може звернутися до мене як голови РДА у будь який час або через меседжі.
Просто прогорніть мою стрічку в Фейсбук за останні 5 місяців, думаю всім стане зрозуміло, що ми працюємо на результат.
- ✅Що можете сказати жителям району, своїм виборцям напередодні виборів?
- Бажаю жителям Тячівщини підійти з мудрістю до вибору кожного з кандидатів до усіх рад. Адже, як я вже говорив, на місцях будуть розширені повноваження.
Зі свого невеликого досвіду в РДА маю чітке розуміння того, що можна працювати на результат. І незалежно скільки маєш років та досвіду, якщо для цього є визначені цілі та планування роботи.
‼️Велике прохання до всіх виборців.
Цієї неділі поставтесь до виборів відповідально, адже ви обираєте майбутнє, і яким воно буде, залежить тільки від вас!.