Офіційні результати місцевих виборів 2020 майже по всіх радах Закарпаття

Станом на сьогодні на сайті ЦВК опублікували підсумки виборів майже по всіх населених пунктах Закарпаття:
Ужгород – міська рада
ВО «Батьківщина» – 22,36% (4244) – 8 депутатів.
«Слуга народу» – 20,52%  (3894) – 7 депутатів.
«Рідне Закарпаття» – 14,83% (2814) – 6 депутатів.
ОПЗЖ – 14,66% (2784) – 6 депутатів.
«Європейська солідарність» – 14,34% (2722) – 6 депутатів.
«Партія твого міста» – 13,30% (2524) – 5 депутатів.
Ужгородська районна рада
«Слуга народу» – 19,05%  (15960 голосів) – 8 депутатів.
«Рідне Закарпаття» – 16,67% (12593) – 7 депутатів.
ВО «Батьківщина» – 14,29% (11745) – 6 депутатів.
«КМКС» Партія угорців України – 14,29% (11196) – 6 депутатів.
«Європейська солідарність» – 11,90% (8469) – 5 депутатів.
«За майбутнє» – 9,52% (7920) – 4 депутати.
ОПЗЖ – 7,14% (5488) – 3 депутати.
«Команда Андрія Балоги» – 7,14% (4592) – 3 депутати.
Берегово – міський голова
Золтан Бабяк – самовисуванець (10088) – 76,44%.
Василь Фіцай від «Рідного Закарпаття» – 6,75 (891).
Золтан Ковач від «Команди Андрія Балоги» – 5,94% (784).
Едуард  Пуканич – 5,28% (697).
Берегово – міська рада
«КМКС» Партія угорців України – 38,24% (5134 голоси) – 13 депутатів.
Демократична партія угорців України – 2799 голосів – 8 депутатів.
«Слуга народу» – 11,76% (1177 голосів) – 4 депутати.
«Європейська солідарність» – 1037 голосів – 3 депутати.
«Команда Андрія Балоги» – 787 – 3 депутати.
«Рідне Закарпаття» – 753 – 3 депутати.
Тячівська районна рада
«Слуга народу» – 23,81%  (9276) – 10 депутатів.
«Рідне Закарпаття» – 23,81% (8533) – 10 депутатів.
ВО «Батьківщина» – 14,29% (5132) – 6 депутатів.
«За майбутнє» – 11,90% (4047) – 5 депутатів.
ОПЗЖ – 9,52% (3453) – 4 депутати.
«Команда Андрія Балоги» – 9,52% (2729) – 4 депутати.
«Європейська солідарність» – 7,14% (2271) – 3 депутати.
Тячівська міська рада
ВО «Батьківщина» – 1154 голоси – 7 депутатів.
 «Рідне Закарпаття» – 863 – 6 депутатів.
«Слуга народу» – 662 – 5 депутатів.
«ОПЗЖ» – 426 – 3 депутатів.
«За Майбутнє» – 301 – 3 депутатів.
«КМКС» Партія угорців України – 256 – 2 депутати.
Мукачівська районна рада
«Команда Андрія Балоги» – 23,81% (17068) – 10 депутатів.
ВО «Батьківщина» – 13386 голосів – 8 депутатів.
«Слуга народу» – 12759 – 8 депутатів.
ОПЗЖ – 11631 – 7 депутатів.
«Рідне Закарпаття» – 7120 – 5 депутатів.
«За майбутнє» – 6206 – 4 депутати.
Берегівська районна рада
«КМКС» Партія угорців України – 18926 – 15 депутатів.
«Рідне Закарпаття» – 12248 – 10 депутатів.
«Слуга народу» – 7301 – 7 депутатів.
«Команда Андрія Балоги» – 3361 – 4 депутати.
Демократична партія угорців України – 2886 – 3 депутати.
«За майбутнє» – 2786 – 3 депутати.
Виноградівська міська рада
«Рідне Закарпаття» – 6769 – 13 депутатів.
«Слуга народу» –  3413 – 7 депутатів.
«КМКС» Партія угорців України – 1197 – 3 депутати.
«Європейська солідарність» – 1152 – 3 депутати.
«За майбутнє» – 1103 – 3 депутати.
«Команда Андрія Балоги» – 1067 – 3 депутати.
ОПЗЖ – 813 – 2 депутати.
Виноградівський міський голова
Бочкай Степан Золтанович – самовисуванець – 48,7% (8620).
Бушко Іван Іванович – самовисуванець – 38,87% (6880).
Сігетій Марія Миколаївна – «Команда Андрія Балоги» – 12,41% (2197).
Свалявська міська рада
«Слуга народу» – 2375 – 6 депутатів.
ВО «Батьківщина» – 1419 – 4 депутати.
«За майбутнє» – 926 – 3 депутати.
ОПЗЖ – 914 – 3 депутати.
«Команда Андрія Балоги» – 846 – 3 депутати.
«Разом сила» – 738 – 3 депутати.
«Європейська солідарність» – 551 – 2 депутати.
«Рідне Закарпаття» – 423 – 2 депутати.
Свалява – міський голова
Юрій Грига – «Слуга народу» – 34,71% (3225).
Роман Годя – «За майбутнє» – 23,1% (2146).
Іван Ланьо – самовисуванець – 19,41% (1804).
Мирослав Магурський – самовисуванець – 18,24% (1695).
Рахівська міська рада
«Рідне Закарпаття» – 1457 – 8 депутатів.
«Європейська партія України» – 1070 – 6 депутатів.
«За майбутнє» – 403 – 3 депутати.
«Слуга народу» – 382 – 3 депутати.
Об’єднання «Самопоміч» – 377 – 3 депутати.
ВО «Свобода» – 309 – 3 депутати.
Рахівський міський голова
Медвідь Віктор Васильович – «Слуга народу» – 49,1% (2839).
Савляк Інна Ігорівна – «Європейська партія України» – 33,71% (1949).
Сідей Василь Васильович – «Команда Андрія Балоги» – 4,61% (267).
Молнар Євген Євгенович – «За майбутнє» – 4,27% (247).
Костан Віталій Миколайович – самовисування – 1,97% (114).
Губко Евеліна Ернестівна – самовисування – 1,81% (105).
Савуляк Василь Васильович – самовисування – 1,76% (102).
Медвідь Олександр Анатолійович – самовисування – 1,5% (87).
Медвідь Олександр Олександрович – самовисування – 1,22% (71).
Перечинська міська рада
ВО «Батьківщина» – 1419 – 10 депутатів.
«За майбутнє» – 5 депутатів.
Самовисуванці  – 5 депутатів.
«Рідне Закарпаття» – 2 депутати.
Перечинський міський голова
Погоріляк Іван Михайлович – ВО «Батьківщина» – 35,93% (1781).
Ситар Ярослав Михайлович – «Рідне Закарпаття» – 22,84% (1132).
Опаленик Жанна Василівна – «Слуга народу» – 20,74% (1028).
Гуранич Мирослава Іванівна – самовисування – 17,49% (867).
Чопська міська рада
«КМКС» Партія угорців України – 1182 – 6 депутатів.
«За майбутнє» – 701 – 4 депутати.
«Слуга народу» – 507 – 3 депутати.
«Команда Андрія Балоги» – 502 – 3 депутати.
«Рідне Закарпаття» – 487 – 3 депутати.
«Демократична партія угорців України» – 443 – 3 депутати.
«Сила і честь» – 269 – 2 депутати.
ОПЗЖ – 250 – 2 депутати.
Чопський міський голова
Самардак Валерій Володимирович – «Команда Андрія Балоги» – 32,97% (1700).
Боднар Йожеф Йожефович – «Слуга народу» – 31,75% (1637).
Цар Галина Василівна – «За майбутнє» – 18,58% (958).
Малинич Галина Іванівна – самовисування – 12,31% (635).
Мікулін Віктор Петрович – самовисування – 4,36% (225).
Мукачівський міський голова 
Балога Андрій Вікторович – «Команда Андрія Балоги» – 66,88% (22244).
Токар Ілля Іванович – «Слуга народу» – 13,53% (4501).
Лукач Андрій Андрійович – «Рідне Закарпаття» – 6,32% (2105).
Шутко В’ячеслав Ласлович – ОПЗЖ – 4,52% (1504).
Балога Іван Васильович – «Європейська солідарність» – 2,71% (904).
Білащинець Іван Іванович – «Наш край» – 1,46% (487).
Хустський міський голова
Кащук Володимир Павлович – самовисування – 35,29% (8496).
Губаль Василь Іванович – «Слуга народу» – 34,36% (8272).
Якубець Василь Юрійович – «За майбутнє»  – 13,94% (3357).
Пилип Олександр Михайлович – «Українська стратегія Гройсмана» – 6,56% (1580). 
Джанда Михайло Михайлович – «Європейська солідарність» – 3,78% (912).
Монич Віталій Юрійович – самовисування – 3,24% (780).
Фетько Світлана Іванівна – самовисування – 1,69% (407).
Келемен Роман Юрійович – самовисування – 1,11% (269).
Селищні ради
Берегівський р-н, Вилоцька селищна рада – Ковач Степан (самовисування)
Берегівський р-н, Батівська селищна громада – Тараненко Дмитро Олександрович («Слуга народу»).
Мукачівський р-н, Жденіївська селищна громада – Култан Василь Михайлович (ОПЗЖ).
Мукачівський р-н, Воловецька селищна рада – Михайло Попелич («Слуга народу»).
Мукачівський р-н, Чинадіївська селищна громада – Андрушко Володимир («Команда Андрія Балоги»).
Рахівський р-н, Великобичківська селищна громада – Бурса Олег Іванович (самовисування).
Рахівський р-н, Ясінянська селищна громада – Делятинчук Андрій Іванович (самовисування).
Тячівський р-н, Дубівська селищна громада – Каганець Денис Васильович («Рідне Закарпаття»).
Тячівський р-н, Буштинська селищна громада – Руслан Янчій («Слуга народу»).
Тячівський р-н, Тересвянська селищна громада – Ігор Грабарь («Рідне Закарпаття»).
Тячівський р-н, Усть-Чорнянська селищна громада – Петро Костяк («Рідне Закарпаття»).
Тячівський р-н, Солотвинська селищна громада – Йовдій Василь Михайлович (самовисування).
Ужгородський р-н, Великоберезнянська селищна громада – Кирлик Богдан Юрійович (самовисування).
Ужгородський р-н, Середнянська селищна громада – Руслан Чорнак (самовисування).
Хустський р-н, Міжгірська селищна громада – Щур Василь Михайлович («Рідне Закарпаття»).
Хустський р-н, Вишківська селищна громада – Ярослав Гайович (самовисування).
Сільські громади
Берегівський р-н, Косонська сільська громада – Товт Олександр Жігмондович («Слуга народу»).
Берегівський р-н, Пийтерфолвівська сільська громада – Оросі Йосип Павлович («КМКС» Партія угорців України).
Берегівський р-н, Великобийганська сільська громада – Нодь Ганна Андріївна (самовисування).
Мукачівський р-н, Великолучківська сільська громада – Коштура Василь Омелянович («Команда Андрія Балоги»).
Мукачівський р-н, Верхньокоропецька сільська громада – Химич Володимир Іванович (самовисування).
Мукачівський р-н, Івановецька сільська громада – Мишкулинець Михайло Михайлович («Рідне Закарпаття»).
Мукачівський р-н, Неліпинська сільська громада – Брудняк Василь Васильович (самовисування).
Мукачівський р-н, Нижньоворітська сільська громада – Грига Іван Іванович («Слуга народу»).
Мукачівський р-н, Полянська сільська громада – Дрогобецький Іван Іванович (ОПЗЖ).
Рахівський р-н, Богданська сільська громада – Мільчевич Степан Антонович (самовисування).
Тячівський р-н, Углянська сільська громада – Немеш Іван Іванович («Слуга народу»).
Ужгородський р-н, Баранинська сільська громада – Марусяк Юрій Іванович (самовисування).
Ужгородський р-н, Великодобронська сільська громада – Надь Федір Федорович (самовисування).
Ужгородський р-н, Дубриницько-Малоберезнянська сільська громада – Лавер Любов Іванівна («Слуга народу»).
Ужгородський р-н, Костринська сільська громада – Черевка Василь Миколайович (ВО «Батьківщина»).
Ужгородський р-н, Оноківська сільська громада – Коваль-Мазюта Марія Юріївна (самовисування).
Ужгородський р-н, Ставненська сільська громада – Мандрик Іван Іванович («Команда Андрія Балоги»).
Ужгородський р-н, Сюртівська сільська громада – Пушкар Арпад Іванович (самовисування).
Ужгородський р-н, Тур’є-Реметівська сільська громада – Девіцька Надія Павлівна (самовисування).
Ужгородський р-н, Холмківська сільська громада – Вачиля Тетяна Юріївна (самовисування).
Хустський р-н, Довжанська сільська громада – Симканич Віктор Михайлович (самовисування).
Хустський р-н, Білківська сільська громада – Зейкан Василь Семенович («Команда Андрія Балоги»).
Хустський р-н, Горінчівська сільська громада – Калинич Михайло Михайлович («Рідне Закарпаття»).
Хустський р-н, Драгівська сільська громада – Довганич Михайло Михайлович (самовисування).
Хустський р-н, Керецьківська сільська громада – Мушка Михайло Михайлович (ОПЗЖ).
Хустський р-н, Колочавська сільська громада – Худинець Василь Іванович («Рідне Закарпаття»).
Сільські ради
Мукачівський р-н, Горондівська сільська рада – Іван Туряниця («Слуга народу»).
Тячівський р-н, Бедевлянська сільська громада – Павло Бедей («Рідне Закарпаття»).
Тячівський р-н, Вільховецька сільська громада – Михайло Цірик («Слуга народу»).
Хустський р-н, Зарічанська сільська рада – Марина Васько (самовисування).
Хустський р-н, Пилипецька сільська рада – Віталій Пиринець (самовисування).
Хустський р-н, Синевирська сільська рада – Іван Чуп (самовисування).