У Тересвянській громаді вперше засідала селищна рада (ФОТО)

1 грудня відбулося перше пленарне засідання першої сесії Тересвянської селищної ради восьмого скликання. У зібранні взяли участь 24 з 26 депутатів. Нагадаємо: до складу Тересвянської селищної громади увійшли смт Тересва, села Крива та Грушово.

Найперше, голова селищної ТВК Надія Церкуник ознайомила присутніх з результатами виборів депутатів селищної ради. Від імені депутатського корпусу найстарший за віком депутат Микола Крулько зачитав присягу депутата. Кожному з присутніх обранців голова ТВК вручила посвідчення.   

Затим Надія Церкуник поінформувала присутніх про результати виборів Тересвянського селищного голови: з 8 кандидатів найбільше голосів виборців отримав кандидат від політичної партії «Рідне Закарпаття» Ігор Грабарь. Новообраний очільник громади виголосив присягу, отримав посвідчення та з рук депутата-старійшини – символічну булаву.

За пропозицією Ігоря Грабаря депутати прийняли рішення провести сесію у два пленарні засідання.

Таким чином, на першому засіданні внесли зміни до рішення Тересвянської селищної ради про структуру та чисельність апарату селищної ради, внесли до штатного розпису посади двох старост, першого заступника та заступника селищного голови.  

Також таємним голосуванням одноголосно обрали секретаря селищної ради – Ніну Іванівну Зизень (колишнього секретаря Кривської сільської ради).
Затвердили і запропоновані головою громади кандидатури на посади старост сіл: Кривої – Василя Васильовича Кучерявого та Грушова – Василя Миколайовича Опріша. Після цього голова ради, порадившись із очільниками виборчих списків політсил, запропонував зробити перерву до 17.00 наступного дня для обговорення подальших питань порядку денного – про затвердження першого заступника, заступника голови ради та керуючого справами Тересвянської селищної ради.  

На другому пленарному засіданні заплановано утворити виконавчий комітет, розглянути питання про регламент, постійні комісії селищної ради, положення про старост.

Звертаючись до депутатів, Ігор Грабарь закликав усіх до взаєморозуміння і спільної роботи на благо мешканців Тересвянської ТГ, адже перед громадою стоять неабиякі виклики – довести свою ефективність та успішність.