У Тячеві відбулася друга (позачергова) сесія восьмого скликання Тячівської міської ради

Сьогодні, 22 грудня 2020 року, у приміщенні міського кінотеатру ім.Т.Шевченка відбулося перше пленарне засідання другої позачергової сесії восьмого скликання Тячівської міської ради. Провели засідання міський голова І.І. Ковач та секретар міської ради І.І. Крічфалушій.
На засідання депутати прийняли ряд найважливіших питань на даний час.
Визначено та затверджено графік особистого прийому громадян депутатами, закріплено депутатів за вулицями (рішення буде згодом опубліковане).
Створено адміністративну комісію при виконавчому комітеті Тячівської міської ради та уповноважено посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення
Затверджено новий Перелік адміністративних послуг, що надаються відділом «ЦНАП». Тепер у ЦНАПі надаватимуть 158 адміністративних послуг, в тому числі і соціальних.
Затверджено план роботи та план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тячівської міської ради на 2021 рік.
Створено сільські комітети в селах Тячівської ОТГ (рішення буде згодом опубліковане).
Прийняті рішення створити   комунальні заклади «Центр надання соціальних послуг Тячівської міської територіальної громади Закарпатської області,  «Дитяча школа мистецтв Тячівської міської ради Закарпатської області», «Культурно-мистецький центр Тячівської міської ради Закарпатської області» , «Міжшкільний комбінат Тячівської міської ради Закарпатської області», «Центр позашкільної роботи Тячівської міської ради Закарпатської області».
Депутати розглянули також  заяви з питань землекористування та питання з містобудування і архітектури, повідомляє офіційний сайт Тячівської громади.