Депутати Тячівської райради звернуться до керівництва «Укрпошти» щодо закриття відділень у селах

20 січня, під час засідання сесії Тячівської районної ради, депутати підтримали звернення колеги Марії Яринич від «Рідного Закарпаття» з приводу закриття відділень поштового зв’язку у селах району.
«До мене як до депутата Тячівської районної ради в останній період звертаються  жителі села Тисалово з приводу закриття поштового відділення. Це віддалений гірський населений пункт, де проживають багато людей похилого віку, пенсіонерів, інвалідів, яким листоноші на дім розносили соціальні виплати та пенсії. У поштовому відділенні люди мали можливість  сплачувати за спожиту електроенергію тощо. На даний час мешканців села обслуговує «пошта на колесах», яка приїжджає в село на годину-дві. Зараз, взимку, люди в очікуванні на вулиці мерзнуть, а це у період поширення коронавірусної інфекції неприпустимо», – зазначила Марія Михайлівна.

Депутати підтримали звернення колеги і звернуться до «Укрпошти» через закриття відділення не тільки у цьому селі, а і в інших населених пунктах Тячівщини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Тячівська районна рада закликала владу знизити тарифи на електроенергію  та газ для населення.