Чехія з 5 лютого запроваджує нові вимоги до в'їзду іноземців

Як повідомляє "Європейська правда", відповідна інформація розміщена на сайті МЗС Чехії.
"Через несприятливий розвиток пандемії та побоювання поширення нових мутацій коронавірусу, у п’ятницю, 5 лютого 2021 року, набуде чинності новий захисний захід Міністерства охорони здоров’я, що вносить зміни до правил подорожі до Чехії. Тепер доведеться пройти тестування на COVID-19 перед поїздкою до Чехії з більшості країн", - йдеться у повідомленні.
Чехія розширила так званий "світлофор" для подорожей і додала темно-червону зону, в яку потрапляють країни з дуже високим ризиком зараження. Це все так звані треті країни (країни поза ЄС), в тому числі Україна.
Громадянам цих країн перед поїздкою до Чехії повинні здати ПЛР-тест і після прибуття обов’язково пройти п’ятиденний карантин. Вихід з карантину можливий не раніше 5-го дня після проходження ще одного ПЛР-тесту.
Крім того, всі прибулі зобов’язані носити респіратор щонайменше із рівнем захисту FFP2 протягом 10 днів з моменту приїзду.
Винятки продовжують застосовуватися до міжнародних перевезень та транзиту через Чехію. Необхідні поїздки без тесту тепер дозволятимуться лише в тому випадку, якщо вони не перевищують 12 годин замість попередніх 24 годин.