У Буштинській громаді провели благодійну акцію для Вільшанського дитячого будинку-інтернату - фото

З нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти у Буштинській громаді за ініціативи керівництва було оголошено збір допомоги для вихованців Вільшанського будинку-інтернату. 
У кожному населеному пункті небайдужі мешканці відгукнулись на акцію та принесли найнеобхідніші предмети вжитку: продукти харчування, засоби гігієни та дезінфекції, смаколики.  
Участь у поїздці до Вільшин взяли представники з кожного села, а очолив її Буштинський селищний голова Руслан Янчій.
На жаль, через карантинні заходи учасники заходу не змогли особисто відвідати дітей, однак ті дивилися з вікон і виражали свою радість гостям. 
Як зазначив Руслан Янчій, це не перша така акція, її започаткувано в Тереблі, коли він обіймав посаду сільського голови. Тож добру справу вирішили провести і в Буштинській громаді. 
- Радий, що хороші починання знаходять своє продовження, і з кожним роком допомога стає в рази вагомішою. Впевнений, що своїм прикладом ми зможемо принести більше світла у людські серця та зробити світ добрішим, - наголосив Руслан Миколайович. 
А відтак висловловлює щиру вдячність всім благодійникам Буштинської громади за проявлену турботу й милосердя до тих, хто їх потребує.
ТЯЧІВ NEWS