Закарпатська ОДА звернулась до краян: "Закриють усе!"

Керівництво області робить дуже багато для боротьби з пандемією. Але без свідомого ставлення людей до ситуації, до безпеки своєї та близьких, впоратись влада не зможе. Про це під час брифінгу сказав перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

"І представники ЗМІ, і закарпатці повинні розуміти: ситуація в області контрольована, але складна. Кількість виявлених випадків зростає. Лікарні заповнені майже на 75%. На початку минулого тижня ця цифра складала 63%. Влада робить багато. Ми збільшуємо ліжковий фонд, на останній сесії Закарпатської обласної ради депутати виділили додаткові кошти на фінансування медичної сфери, закупівлю обладнання. Але без самосвідомості, ми не зможемо подолати недугу", — додав Мирослав Білецький.


Білецький також зазначив, що уже в середу Закарпатська область може опинитися у «червоній» зоні, тоді працюватимуть лише продуктові магазини і аптеки. "І тоді не треба буде організовувати мітинги під стінами ОДА з вимогами, що нікого не треба закривати. Закриють усе. Інакше ми не розірвемо цей ланцюг", - підсумував Мирослав Білецький.