Велика втрата медичної галузі Тячівщини! Відійшла у вічність лідер первинки Тетяна Лебедєва

На 63-му році життя від ускладнень COVID-19 відійшла у вічність екс-директор Комунального некомерційного підприємства Тячівської районної ради "Центр первинної медико-санітарної допомоги", лепутат Тячівської районної ради  Тетяна Степанівна Лебедєва. 
Перестало битися серце шанованого і авторитетного професіонала галузі охорони здоров'я, яка внесла вагомий внесок у становлення і розвиток медицини Тячівщини. 
Все своє свідоме життя Тетяна Степанівна присвятила районній медицині, очолювала найбільш складні і відповідальні ділянки роботи. 
З початку реформування галузі зуміла організувати і поставити на відповідний рівень первинно медико-санітарну допомогу та функціонування в районі ланки сімейної медицини. 
Як лідер первинки, одна з перших взяла на себе удар COVID-19 та організовувала разом з сімейними лікарями нелегку боротьбу з пандемією в районі.       
На жаль, підступна хвороба не пожаліла і її та вирвала з життя навіки, залишивши всіх нас без досвідченого фахівця, хорошого друга і порадника, а всю родину  - без дорогої дружини, турботливої матусі та бабусі. 
Нехай світла пам'ять про Тетяну Степанівну Лебедєву  залишиться в серцях усіх, хто її знав, любив і поважав. 
Тячівська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття родині покійної. Ми розділяємо вашу біль і непоправне горе.  
Вічна пам’ять !