На Тячівщині від Ковід -19 померли два монахи Бедевлянського монастиря - фото

Сумна новина для всього православного люду нашого краю.
Тячівщина  втратила одразу двох великих духовних подвижників Свято-Іоанно-Предтеченського чоловічого монастиря, молитвами яких зцілювалися тисячі прихожан, посилалася на наш край Благодать Божа.
У Тячівській райлікарні померли насельник  Бедевлянського монастиря  Паїсій та архімандрит Геннадій. 
Обоє довгий час лікувалися від Ковід -19, перебували в реанімації на апаратах штучного дихання.
Вчора помер от. Паїсій (Роман), який народився  17.08.1962 року в селі Широке Виноградівського району. Поступив у монастир 21.09.1997 році у свої 35 років. Один рік був послушником, а відтак у монашестві з 1998 року. 
А сьогодні зранку сумну новину про смерть от. Геннадія поширили у соцмережі. 
 «Сьогодні ранком 30.03.2021 після важкої хвороби, на 50 -му році життя спочив у Бозі архимандрит Геннадій, насельник Бедевлянського монастиря, монах глибоко-духовного життя, великий молитвенник, помічник та порадник всіх, хто з нуждами приходили до нього на протязі більше двадцяти років.

Тисячі і тисячі вимолених зцілень, та різних життєвих негараздів, мудрих духовних порад та благословінь... У цей важкий і особливо нужденний в таких молитвенниках час, Господь   забирає від нас найкращих. Спи спокійно всечестний отче Геннадіє, нехай Всемилостивий Господь упокоїть твою святу душу від усіх твоїх подвижничеських трудів, що ними ти потрудився, як для свого спасіння, так і для всіх нас. Вічная пам'ять..., - написав на своїй сторінці у ФК Михаїл Руснак Церкуник.
Архім. Генадій (Гарматюк), в миру- Гарматюк Юрій Ярославович, народився 20 березня 1971 року в с. Годи-Добровидка Коломийського району, Івано-Франківської області.
1995 р. прийнятий послушником в монастир Іоанна Предтечі с. Бедевля Тячівського р-ну.
1996 р. пострижений в мантію з ім’ям Генадій в честь Преподобного Генадія Костромського, Єпископом Хустським і Виноградівським Мефодієм.
18.06.2008 р. призначений духовником Свято- Іоанно-Предтечинського чоловічого монастиря с. Бедевля.
2011 р. возведений в сан Архімандрита.

Вічна пам'ять!