В Ізраїлі чоловік зґвалтував коханця своєї дружини

В місті Холон, що в Ізраїлі, чоловік запідозрив свою цивільну дружину в тому, що вона зраджує його з його ж другом і вирішив жахливо помститися. 35-річний місцевий житель запросив товариша в будинок своєї матері, нібито, на дружню зустріч.

Під час цієї зустрічі він збирався перевірити підозри і попросити пояснень. Однак все пішло іншим шляхом. Замість розмови чоловік напав на приятеля, ймовірно вдарив його ножем, після чого побив кулаками, зламавши ніс і щелепу. Потім розділ догола і зґвалтував, пише сайт місцевих новин Mynet.


Скривджений чоловік намагалася відбитися пляшкою пива. Сусіди почули крики і викликали поліцію. Вона затримала підозрюваного, а потерпілому довелося звернутися за медичною допомогою.


Поліція звернулася до суду з проханням продовжити утримування підозрюваного під вартою. Чоловік, в свою чергу, повідомив суду, що "тільки захищався від приятеля, який напав на нього з пляшкою пива в руці".


Однак поліція припускає, що мати арештованого, що перебувала вдома під час події, змила сліди крові і спробувала приховати докази, в зв'язку з чим її допитали.


Суд продовжив утримання підозрюваного під вартою. Проти нього збираються висунути звинувачення в заподіянні тілесних ушкоджень, незаконному володінні ножем, нападі на людину і скоєнні насильницького акту.