Скандал на конкурсі краси: поліція Шрі-Ланки арештувала "Місис світу–2020"

У Шрі-Ланці поліція арештувала "Місис світу–2020" Каролін Джурі, яку підозрюють в тому, що вона травмувала переможницю цьогорічного національного конкурсу краси під час церемонії нагородження.
Про це повідомляє BBC.
Переможниця конкурсу краси "Місіс Шрі-Ланка" Пушіпка Де Сільва звинуватила свою попередницю в тому, що вона завдала їй травму голови під час сутички, яка сталася на сцені. Про це жінка повідомила на своїй Facebook-сторінці.
Після того, як Де Сільва заявила на свою опонентку до поліції, правоохоронці допитали Джурі та організатора конкурсу. Зрештою жінку арештували. Також під арештом опинилась ще одну учасниця інциденту на сцені – модель Чулу Манамендла.
"Поліція заарештувала Каролін Джурі та модель Чулу Падмендру у зв'язку з інцидентом, що стався у неділю, за звинуваченням в заподіянні легкої травми та кримінальному злочині", – сказав виданню офіційний представник поліції Аджіт Рохана.
Скандал на конкурсі стався 4 квітня. Журі оголосило його переможницею Пушпіку Де Сільву. Однак під час церемонії нагородження Де Сільви до неї підійшла переможниця національного конкурсу краси 2019 року та водночас "Місис світу–2020" Каролін Джурі, яка забрала корону, заявивши, що Де Сільва не може отримати титул, оскільки вона розлучена, що забороняється умовами конкурсу.
"Існує правило, яке забороняє жінкам, які вже були одружені та розведені, тому я вдаюся до кроків, щоб корона перейшла другому місцю", – заявила Джурі.
Після цього Де Сільва у сльозах пішла зі сцени, а Джурі одягла корону жінці, яка зайняла друге місце.
Організатори конкурсу вибачилися перед переможницею і повернули їй корону. Вони підкреслили, що Де Сілва не порушувала правил, оскільки вона не розлучена.
За словами Де Сільви, вона розійшлася зі своїм колишнім чоловіком, але вони не розлучалися. Свою перемогу в конкурсі Де Сілва присвятила матерям-одиначкам.