Засновник криптовалютної біржи утік із Туреччини із $2 млрд інвесторів

Генпрокуратура розпочала пошуки власника біржі Thodex Фарука Фатіха Озера. Турецький суддя видав дозвіл на арешт за "створення організації для здійснення шахрайства і злочини із впровадженням інформаційних систем, банків або кредитних організацій в якості інструменту". 
Після того, як в мережі оприлюднили інформацію про втечу засновника, 62 підозрюваних були затримані. Місцева прокуратура видала ордери на 78 осіб, а 16 ще  розшукують. У самі компанії також здійснили обшук і вилучили документи, заблокували рахунки у банках. 
Зазначимо, турецька біржа Thodex розпочала свою діяльність в 2017 році, а 21 квітня цього року раптово зупинила торги (причиною назвали отримання інвестицій). На своєму сайті працівники опублікували оголошення про те, що не будуть працювати 5 днів, таким чином, намагаючись заспокоїти користувачів. 
Наступного дня біржа заявила, що  наразі бракує фінансів для продовження  операцій. У той же час на сайті з'явилось ще одне оголошення про те, що  Озер обіцяє віддати гроші всім інвесторам і повернутися до рідної країни.