В ОАЕ чоловік розлучився зі своєю дружиною через 15 хвилин після весілля через вимогливого батька

Дивна історія сталася в Об'єднаних Арабських Еміратах.
Як відомо, це мусульманська країна з сильними патріархальними традиціями. Тут досі залишилася традиція викупу нареченої. Вартість придумує батько, і якщо наречений готовий стільки заплатити йому, то весілля відбудеться, передає Ukr.Media.
Так і сталося в цій історії. Молодий чоловік зробив дівчині пропозицію руки і серця, а її батькові — 27 тисяч доларів. Ось тільки передача суми мала відбутися в два етапи — 13.5 тисяч до весілля і стільки ж після.
Відразу після того, як подружжя вийшли з місцевого ЗАГСу, батько дівчини зажадав суму яка залишилася, весь жарт полягає в тому, що наречений не чекав такий поворот подій. Він взяв з собою потрібну суму, але залишив її в автомобілі.
Батько сказав, що не має наміру чекати, що якщо зять — чоловік, здатний тримати слово, то він повинен негайно віддати гроші. Почався страшний скандал, який ледь не дійшов до бійки. Зганьблений і роздратований араб повернувся в ЗАГС і попросив розірвати шлюб. Його вимогу задовольнили. Незрозуміло, які мотиви рухали батьком, але весілля дочки він зіпсував.