Чемпіонат Тячівського району з шахів відбувся у Бедевлі - фото

9 травня 2021 року в с. Бедевля в приміщенні ресторану «Близниці» відбувся та пройшов Чемпіонат Тячівського району з шахів. В турнірі прийняли участь 18 спортсменів.
У напруженій боротьбі 1-ше місце виборов Абрамович Олександр Романович з смт. Тересва, 2-ге місце зайняв ветеран із шахів Ковач Степан Васильович з смт. Дубове, 3-тє місце отримав Савчук Ігор Васильович, який також відмінно провів суддівство з м. Рахів.
Непогано гру показали Дем’янченко Стас з с. Руське Поле, Мельник Степан з с. Біловарці, Целич Василь з с. Підплеша, Бочек Мирослав з с. Вільхівці, Шелевер Іван Васильович з с. Бедевля, Палінкаш Олег Михайлович з с. Бедевля, Богачик Василь з смт. Буштино, Рибалко Петро з с. Ганичі, Микулянич Іван з м. Тячів та ін.
Святкування прикрасив Гуцул Василь Михайлович, який на акордіоні виконав сучасні пісні та пісні воєнних років. Переможці отримали грамоти, медалі, кубок та грошові премії, інші учасники були відмічені грамотами за участь у чемпіонаті району.
Також організатор та спонсор турніру Палінкаш Олег Михайлович приготував для всіх учасників та вболівальників святковий банкет.
Велике спасибі висловлюють всі члени клубу спонсору шахового клубу «Хід конем» Олегу Палінкашу та іншим учасникам, які доклали зусилля для успішного проведення турніру.