У тячівських перегонах мацьоп переміг Русин Даніїл

Кожне свято – це подія, яка приносить гарний настрій, позитивні емоції, заряд енергії і найголовніше в підсумку - результат.
16 травня 2021 року було відзначено наймолодших жителів Тячівської громади, учасників загальноміського свята «Перегони Мацьоп», яке відбулося в місті Тячів на площі Поштовій. За результатами конкурсу визначено переможців, яких було нагороджено дипломами, подяками та цікавими подарунками.
Отже, наші переможці:
І ступеня – Русин Даніїла;
ІІ ступеня – Немеш Соню;
ІІІ ступеня– Шпілька Глорію.
Висловлено подяку:
Федоришин Радмілі;
Поп Алісі;
Сочка Данилу;
Грига Соломії;
Маджарі Олександрі.
Також велика подяка матусям, які,  не зважаючи на погодні умови, прийшли зі своїми малятами  і взяли участь у даному заході.
Висловлюю щиру подяку всім,  хто активно долучилися до реалізації даної події: Решетар Ольга, Дерен Станіслав, Петер Едіта, Орос Світлана, Бобрушко Юлія, Вовчок Мирослава , Чех Микола, Сасин Наталія, Гирич Сергій, Куць Марта, Кузнець Леся, Поковба Еріка, Шелевер Діана (локації, аніматори, хореографічне виконання, майстер-клас, казкова фотозона), Андрію Бісько.
Щира подяка нашим пожежникам та поліції, які провели для діток чудовий майстер-клас: як поводитися з правилами безпеки, поводження з вогнем та дали відчути себе пожежником, по-ліцейським. В рамках даного проєкту успішно відбулася благодійна ярмарка на підтримку Палика Мотичко.
Мар’яна Шелевер