Фільм тячівця В’ячеслава Бігуна отримав відзнаку на Міжнародному фестивалі історичного кіно

Фільм В’ячеслава Бігуна «Я ― Тячів» здобув відзнаку за найкращу операторську роботу VIIІ Міжнародного фестивалю історичного кіно «Поза часом», повідомляють організатори.

 «Я ― Тячів» ― історичний кінонарис від імені закарпатського міста Тячева з 77 кадрами сучасності. Стрічку, яку супроводжує звуковий ряд про історію міста, можна переглядати і без нього.
Журі відзначило фільм за операторську роботу та творче рішення. На думку голови журі  Івана Канівця, у фільмі «дуже цікаво поданий образ одного з українських міст, хотілося б побажати, щоб усі українські міста мали хоча б по одному такому фільму».
Це вже 8 нагорода В’ячеслава Бігуна за його операторську роботу (раніше на різних кінофестивалях відзначалися такі фільми автора, як «Лист Тарковському» (двічі), «Між пеклом і раєм», «Перша пригода Юстина», «Дума про життя після смерті», «Найближчі до Бога», «Ясенова»).
В’ячеслав Бігун ― кінематографіст і вчений-юрист із Закарпаття, автор близько 600 публікацій і 35 фільмів (які на весну 2021 року здобули більше 70 нагород).