Депутат Тячівської райради Дмитро Шелемба: "Дуже важливо, щоб проєкт з реконструкції школи в Широкому Лузі включили в Програму "Велике будівництво"

11.06.2021, під час засідання ІІІ позачергової сесії Тячівської райради  VIII скликання депутат Дмитро Шелемба  звернувся до сесії з приводу аварійного стану Широколузької ЗОШ І-ІІІ ст.
А саме - поставити на порядок денний дане питання  і направити звернення до Кабінету Міністрів України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради щодо включення в Програму "Велике будівництво" на 2022 рік та виділення коштів для реконструкції будівлі Широколузької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів.
Три корпуси цього освітнього закладу знаходяться в аварійному стані (корпус №1 визнано аварійним у 1997 році), вік корпусу №2 понад 50 років та потребують негайної реконструкції. 
Наразі у школі навчаються 330 дітей, працюють 44 педагоги, здоров'ю і життю яких загрожує небезпека.
Проєкт " Реконструкція будівлі Широколузької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів" зареєстрований у Державній службі Фонду регіонального розвитку на 2020 рік. 
Загальна кошторисна вартість проєкту - 57 503 096, 00 грн. 
Об'єкт є важливим для формування доступної та спроможної мережі закладів освіти для надання якісних навчальних послуг на території населеного пункту, що має статус гірського.
Також зазначено, що Нересницька сільська рада, своїм гарантійним листом, підтверджує готовність щодо співфінансування  реконструкції цього об'єкту в розмірі 21 % від загальної вартості.
Присутні на сесії депутати підтримали дане звернення, яке буде направлено у вищевказані інстанції. 
Окрім цього напередодні Дмитро Шелемба передав пакет документів по даній школі першому заступнику голови ОДА Мирославу Білецькому, від якого отримав запевняння щодо сприяння у вирішені даного питання.
Як зазначає сам ініціатор звернення Дмитро Шелемба, дуже важливо, щоб проєкт з відновлення школи в Широкому Лузі увійшов до Програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Адже таким чином вдасться отримати відповідне фінансування і гарантію, що його буде реалізовано. 
- На сьогодні можемо бачити якими успішними темпами "Велике будівництво" крокує по Закарпаттю та всій Україні.  Сподіваємось, що воно найближчим часом дійде і до Широкого Лугу, - каже депутат Дмитро Шелемба.  
Пресслужба