В Індії помер глава «найбільшої сім’ї в світі»

Про це повідомляє британська телерадіокомпанія ВВС.
Чана, глава релігійної секти, яка практикувала багатоженство, страждав на діабет і гіпертонію. Його стан погіршився вдома, в селі Бактаунг Тлангнуам. У неділю ввечері Чану доставили в лікарню, де констатували його смерть.
Важко сказати, чи дійсно він був головою найбільшої сім’ї в світі, оскільки є й інші претенденти на цей титул.
Також складно оцінити точний розмір сім’ї Чана. Зокрема, в одному звіті стверджується, що у нього було 39 дружин, 94 дитини, 33 онуки і один правнук, що в сумі становить 181 людина. За іншою інформацією у нього було 38 дружин, 89 дітей і 36 онуків.

Хоча в різних місцевих новинах він згадується як володар “світового рекорду”, неясно, про який саме рекорд йдеться.
Незалежно від цього, Чана і його сім’я – свого роду місцева сенсація, яка приваблює туристів в своє село на північному сході Індії. А його незвичайне життя за ці роки частенько потрапляло в заголовки.
Величезна сім’я живе разом в чотириповерховому будинку під назвою “Chuuar Than Run”, або Будинок нового покоління, на 100 кімнат. Особняк є головною туристичною визначною пам’яткою штату, і люди з усього світу заповнюють село, щоб познайомитися зі способом життя сім’ї.

Чана народився в 1945 році. Він познайомився зі своєю першою дружиною, яка на три роки старша за нього, коли йому було 17 років.