В селі Угля згорів будинок, господарі просять по допомогу (ФОТО)

17 червня о 17:19 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння, що в селі Угля Тячівського району.
На Тячівщині дитина врятувала будинок від цілковитого згоряння (ФОТО)
Загорання в житловому будинку на вул. Центральній помітив місцевий сусідський хлопчик, коли вогонь вже виривався назовні з даху будівлі. Дитина не розгубилася, й відразу почала телефонувати на “101”.
За вказаною адресою виїхали вогнеборці 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Тячів та місцевих пожежних команд с. Угля та с. Чумальово.
На Тячівщині дитина врятувала будинок від цілковитого згоряння (ФОТО)
На момент прибуття рятувальників, пожежа вже набрала значних масштабів: фактично весь дах житлового будинку та частково надвірної споруди були охоплені полум’ям.
До того ж вогонь вже почав зазіхати й на гараж. Щоб цього не трапилося, одночасно з гасінням палаючої споруди рятувальники подавали воду й на захист гаража. Також пожежа ускладнювалася тим, що на горищі будинку зберігалося п’ять тонн сіна. Усі будівлі знаходилися під одним дахом із житловим будинком.
На Тячівщині дитина врятувала будинок від цілковитого згоряння (ФОТО)
Спільними зусиллями о 18:40 пожежу вдалося локалізувати, ліквідація ж тривала до 19:15. На пожежі ніхто з людей не постраждав. Остаточна причина її виникнення та збитки встановлюється компетентними службами.

По допомогу до всіх небайдужих звернулась на сторінці у фк

Мар'яна Литка

22 ч.  · 
Доброго дня! Прошу максимальний репост! 
Вчора 17.06. біля 17:00 загорівся  недавно куплений будинок в с.Мала Уголька. Згоріло абсолютно все! Будинок реставрації не підлягає! 
Прошу допомоги в небайдужих людей! 
Вся моя сім’я буде безмежно вдячна за будь-яку допомогу! 
Моно: 5375 4141 0570 0826
ПриватБанк: 4149 6293 9986 3075
Даш Мар‘яна Андріївна
Окремо дякую за репост публікації! ??