Цікава музична подія в Буштинській громаді - "PROGRESSIVE QUARTET" виступив на "Едемі"

Вечір живої музики відбувся на туристичній базі "Едем", що в с.Теребля. 
Перед відпочивальниками та відвідувачами закладу виступив молодіжний гурт зі Львова "PROGRESSIVE QUARTET". 
Хлопці приїхали на запрошення адміністрації закладу Бази відпочинку Едем і подарували всім присутнім декілька годин драйвової музики. 
Львівські віртуози поєднують класичну музику з елементами сучасної і перетворюють світові хіти в абсолютно новий музичний продукт.
Чого вартує сам вигляд їх електричних інструментів -  п'ятиструнна електро-скрипка,  електро - контрабас та звісно, ж барабани! 
Гурт  виконав власні аранжування на сучасну поп та рок музику, саундтреки з фільмів, зокрема й популярних "Ігор престолів" класичні та  джазові  хіти. 
Що звучали серед мальовничої тереблянської природи на фоні чудесного озера "Едем" таки неперевершено! 
- Нам дуже сподобалась і сама природа, і атмосфера, яку створили організатори свята. Ми отримали величезне задоволення грати для вас! - зазначили львівські гості. 
Ну а всі присутні мали змогу не лише насолодитись живою музикою, а й добряче відпочити.   
Зокрема,  кататися на човнах по озеру, смакувати шашликами та піцою, прогулюватись в лісі, подивитись фільм просто неба.  І  приємно, з насолодою провести час! 
На прохання відвідувачів музиканти "PROGRESSIVE QUARTET"  знову виступлять на "Едемі" 4 липня  2021 р,, куди вони приїдуть вже квартетом і з новим репертуаром. 
Голова Буштинської селищної ради Руслан Янчій:
- Вечір живої музики на "Едемі"  з молодіжним гуртом зі Львова - це дуже цікава музична подія для нас.  Запрошуємо мешканців і гостей активніше долучатися до таких подій, адже попереду в нас   ще багато фестивалів та масових заходів, які проводитимуться і в інших населених пунктах нашої громади. 
Тож слідкуйте за нашими анонсами! І радо запрошуємо вас! 
(З місця події  - Любов Немеш)