На Тячівщині ремонтують найбільш проблемні ділянки доріг - фото

Роботи проводяться на місцевій автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 070602  Усть-Чорна – Калини – Бедевля. 
Їх старту передували чисельні звернення депутатського корпусу Тячівської райради, керівництва РДА та громад району до ОДА, облради та ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області», на балансі яких знаходиться дана дорога.
Відтак було визначено проблемні ділянки, де й розпочато роботи з поточного дрібного (ямкового) ремонту в межах бюджетних призначень на 2021 рік.
Починаючи від переїзду з села Бедевля в напрямку Добрянського дорожники ліквідовують ямковість на найбільш проблемних ділянках шляху.    
Виконує роботи філія "Рахівський райавтодор"  ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області» -  на субпідряді в ТОВ «ПБС», яке виграло тендер. 
Задіяно декілька одиниць спецтехніки, зокрема і фрезерувальний трактор та каток, вантажівки "МАЗ", що доставляють асфальт.
 І хоч на дворі  немилосердна спека, працівники використовують сонячні години по максимуму, щоб виконати якнайбільше із запланованого.
Загалом спочатку йдуть однією частиною дороги, враховуючи потік транспорту,  потім повертаються назад. 
По завершенні  відбудеться ще й ремонт повітряно - струменевим методом, за допомогою якого буде усунуто тріщини та дрібні вибоїни на асфальтобетонному покритті дороги.  
Особлива увага щодо якості виконання робіт,  що дасть змогу зберегти існуюче покриття та забезпечити безпеку учасникам дорожнього руху. 
З приводу чого на об'єкт навідався заступник голови Тячівської райради Михайло Вурста, який провів робочу зустріч з керівництвом філії "Рахівський райавтодор"  та поспілкувався з її працівниками. 
Відтак зазначив, що виконання запланованих робіт допоможе покращити стан інфраструктури доріг та зніме соціальну напругу серед населення району. І Тячівська райрада й надалі моніторитеме ситуацію щодо даного питання. 
Тячівська районна рада