Мешканців і гостей Тячівщини просять дотримуватись Правил пожежної безпеки у лісі

УВАГА!!!!!!!!
Лісова охорона ДП "Брустурянське ЛМГ"  звертається до громадян з проханням СУВОРО дотримуватись Правил пожежної безпеки у лісі. 
Громадяни, відпочиваючі, робітники на лісозаготівлях, туристи і гості нашого краю, а особливо діточки.... вогонь розкладайте у підготовленому місці і обов'язково його залийте виликою кількістю води. Перевірте чи все загалили. Вогонь на траві, у вітряну погоду і листяному покрові не розкладайте. Місце для вогню добре підготуйте. Верхню підстилку зніміть, трошки вкопайтесь у землю і обов'язково обладіть камнями. 
Перегляньте ФОТО що може статись якщо вогонь не загасити.
Слід пам’ятати, що лише спільними зусиллями ми збережемо та примножимо ліси та передамо їх наступним поколінням. Лісова пожежа - це жахливе явище. Якщо нехтувати правилами та безтурботно ставитися до вогню, то лісові  пожежі  можуть завдати величезної  шкоди. Державне агентство лісових ресурсів України нагадує, що недотримання правил пожежної безпеки у лісі може призвести до трагічних наслідків і карається штрафом до 8 500 грн, а в особливих випадках – обмеженням волі на термін до 10 років. Будьте обережні.