Під час повені 14–15 липня загинула 81 особа в Німеччині й 12 у Бельгії, тисячі вважаються зниклими

Після потужних злив з берегів вийшли річки басейну Рейну, затопивши західнонімецькі землі Пфальц і Вестфалія, а також східні райони Бельгії, Нідерландів і Люксембургу. У Німеччині приспущено прапори – оголошено жалобу за загиблими
На заході Німеччині та на сході країн Бенілюксу підтоплено домівки кількасот тисяч людей. У Нідерландах влада з ранку 16 липня організувала евакуацію автобусами 2–3 тисяч мешканців затоплених прикордонних сіл провінції Лімбург (південний схід країни) до столиці провінції, містечка Маастріхт. Про жертви в цій країні та в Люксембурзі не повідомляється.
У Бельгії затоплено частину східної провінції Льєж. Зокрема, вода вкрила знаменитий курорт Спа, там відбулися зсуви ґрунту. Віднайдено вже 12 тіл загиблих.
У Німеччині в районах повені з ранку 16 липня працює 15 тисяч рятувальників, поліціантів, військовослужбовців. Численні гелікоптери знімають людей з дахів, на яких вони провели ніч після затоплення їх будинків.
У пагористому районі Арвайлер (земля Рейнланд-Пфальц) зафіксовано декілька змивів будинків зі схилів, зсувів ґрунту на будинки, обрушення споруд, через що загинуло 7 осіб. Загалом в одному Арвайлері знайдено вже 19 тіл загиблих, в цілому в Німеччині на ранок 16 липня – 81 загибла від повені людина (станом на середину дня підтверджена кількість загиблих зросла до 103 осіб – ред.).
Також у західній Німеччині майже 1 300 осіб не виходять на зв’язок – через аварійне відключення в Арвайлері та інших районах повені мережі мобільної телефонії їхнім друзям і родичам поки незрозуміло, скільки з них змогли врятувати себе.