У Тячеві відкрився магазин електротоварів – 220V!

2 Серпня у нашому місті відкрився магазин електротоварів - 220V за адресою: вул. Незалежності 205 (біля АТБ).  
220V – це найбільша мережа магазинів на Закарпатті (на ринку з 2008 року), що займається реалізацією електротехнічної продукції - все, що потрібно для електромонтажу: кабель, вимикачі, автомати, щитки, світильники, лампочки, електро- та ручний інструмент та багато іншого. На даний момент мережа налічує п’ять магазинів, що працюють у форматі cash and carry. Основні принципи компанії озвучені у слогані: ШВИДКО.ЗРУЧНО.НАДІЙНО. За цими словами стоїть величезна праця усієї команди, роки навчання та успіх у взаємовідносинах з клієнтами.

У магазині 220V ви знайдете все, що необхідно! Величезний асортимент та різноманіття категорій товарів за вигідними цінами, сезонні товари та професійні інструменти і обладнання, а якщо чогось немає, вам швидко організують доставку товару, одним словом – клієнтоорієнтованість та якісне обслуговування тут на першому місці.  Ще про послуги, а саме про лояльність – для постійних покупців є дисконтні картки, а ще щотижня певні товари ви можете придбати зі знижкою.
Якісний та надійний сервіс і консультація від професіоналів, ось що чекає вас у магазині 220V.
Ну і на завершення про приємне! На честь відкриття, протягом серпня у магазині діють спец ціни на топові товари та кожному покупцю від 1000 грн дарують заохочувальний мініподарунок.

Про всі новини та актуальні знижки компанії 220V ви можете дізнаватись з офіційних сторінок:
https://m.facebook.com/220VElectro/
https://instagram.com/220v_electro

Завітайте та переконайтесь самі!
Тячів, вул. Незалежності 205 (біля АТБ)