В Індії в районі міста Етава під час весілля померла наречена, Покійну замінили її молодшою сестрою та продовжили святкування.

Тіло покійної нареченої поклали у сусідній кімнаті та продовжили святкувати.
В Індії в районі міста Етава під час весілля померла наречена. Щоб не зупиняти церемонію покійну замінили її молодшою сестрою та продовжили святкування. 
Про це повідомляє India.com.
Інцидент трапився 26 травня. Тоді весілля святкували молодята Сурабхі та Манджеш. Відомо, що під час весільного ритуалу, коли молодята проходять біля вогнища, присягаючись у вірності, нареченій, яку звали Сурабхі, стало зле і вона впала. Медики, котрі прибули на місце, лише констатували смерть дівчини. Лікар повідомив, що у дівчини зупинилось серце. 
"Ми не знали, що робити в цій ситуації. Обидві сім'ї сиділи разом, і хтось запропонував, щоб моя молодша сестра Ніша одружилась з нареченим Манджешем. Сім'ї обговорили це питання і погодились", - каже брат покійної нареченої. 
Тоді тіло покійної перенесли в іншу кімнату, а присутні почали святкувати весілля Манджеша вже з іншою дівчиною, рідною сестрою померлої. 
"Це було важке випробування для нашої родини. Одна донька лежала мертвою в одній кімнаті, а весілля іншої сестри святкували у сусідній кімнаті. Ми ніколи ще не мали таких змішаних емоцій. Горе з приводу її смерті та щастя через весілля", - сказав дядько сестер Аджаб Сінгх.