Після спеки та пожеж на Туреччину обрушилася потужна повінь (фото, відео)

Північна (чорноморська) частина Туреччини зіткнулася з новою хвилею повені, що охопила за останні два дні провінції від Бартина до Синопа. Проводиться евакуація, одна людина зникла безвісти, повідомило видання Daily Sabah.
У Бартині паводкові води затопили багато будинків і підприємств, змітаючи з доріг автомобілі після сильних дощів пізно ввечері у вівторок, 10 серпня.
Найбільших руйнувань зазнали в Улусському районі. Частина дороги, що з'єднує провінцію з Карабюком, обрушилася, коли бульдозери пробиралися через паводкові води, щоб врятувати 20 осіб, які опинилися в пастці у своїх будинках.
Губернатор провінції Сінан Гюнер розмовляв із репортерами на дорозі, закритій через зсуви.
"Ми врятували людей, що застрягли в своїх будинках біля русел річок. Наші бригади також рятували людей, які опинилися у своїх машинах", — сказав він.


Управління з управління стихійними лихами та надзвичайними ситуаціями (AFAD) повідомило, що 13 осіб отримали поранення в результаті обвалення мосту на дорозі, що сполучає провінції Бартин і Карабюк.
Місто Синоп і однойменна провінція сильно постраждали від повені в середу, 11 серпня. Офіційні особи оголосили, що в якості запобіжного заходу була евакуйована державна лікарня в районі. Робочі на одній із фабрик виявилися в пастці через повінь.