У День Знань на Тячівщині відкрито нову школу - фото

Сьогодні 1 вересня 2021 року в селі Терново відбулася надзвичайно важлива, історична подія - відкриття нового корпусу для початкових класів середньої школи. 
Його реконструйовано з недобудованого приміщення лікарської амбулаторії. Потреба назріла давно, адже діти навчались у дві зміни. Тож наразі ситуацію вирішено. 
З приводу чого сюди навідалося чимало поважних гостей -  голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та депутат Верховної Ради України Михайло Лаба, представник Тячівської районної державної адміністрації Вадим Носа. 
Від Тячівської районної ради -  заступник голови райради Михайло Вурста та депутат районної ради  по Нереснянському округу Дмитро Шелемба.
А також голова Нересницької територіальної громади Василь Гасинець, староста села Роман Каптола, начальник управління освіти Володимир Танчинець та ін. 
На подвір'ї зібралися учні, батьки та односельчани, які прийшли на урочистості з нагоди відкриття нової школи та свята Першого дзвоника.
Вихованці школи підготували святкову програму,  під час якої декламували вірші та виконали музичні композиції. 
Звісно, вся увага була прикута до першокласників, які поповнили ряди дружньої шкільної кагорти. 
Вітальне слово виголосив голова ОДА Анатолій Полосков,  який наголосив, що реалізувати проєкт вдалося саме завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Директор Тернівський ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. Олена Палінкаш висловила слова подяки всім, хто допомагав, щоб сьогодні дітки змогли навчатись у сучасніій школі - доклав зусиль і сприяв у будівництві. 
Відтак всі учасники заходу оглянути приміщення шкоди, а для учнів розпочалися заняття в просторих класах з комфортними умовами. 
Загалом у новому корпусі школи навчатимуться  225 учнів 1-4 класів.
На проєкт добудови лікарської амбулаторії з перепрофілюванням під навчальний заклад Тернівської ЗОШ І-ІІІ ст. витрачено майже 8 млн. грн: майже 5 млн. грн. з ДФРР та 3 млн. грн. – з місцевого бюджету.
За ці кошти завершили будівництво об’єкта, провели благоустрій території, облаштували мансардний поверх для використання під адміністративні приміщення та актовий зал.
Щиро вітаємо учнів та освітян з новим навчальним роком! 
https://rajrada-tyachiv.gov.ua/