Діти у віддаленому гірському селі Широкий Луг заслуговують на нову школу та комфортні умови навчання

Як ми уже повідомляли 1 вересня в селі Терново Нересницької громади відбулося відкриття нового корпусу початкової школи опорного закладу.
Приміщення було реконструйовано з недобудованої  амбулаторії в сучасну школу з комфортними умовами.  І таким чином вирішено одну з актуальних проблем в освітній галузі Нересницької громади. 
Однак ще в одному селі цієї громади існує подібна проблема.  
Так,  в Широкому Лузі діти навчаються в аварійному закладі, який потребує невідкладної реконструкції. Розроблено проєкт, його зареєстровано в державному фонді регіонального розвитку , однак кошти не виділено.  
З приводу даного питання до  голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова та депутата Верховної ради України Михайла Лаби, які були присутні на офіційному відкритті навчального закладу в Тернові, звернулись - депутат Тячівської райради Дмитро Шелемба, заступник голови райради Михайло Вурста та голова громади Василь Гасинець.
Відомо, що Проєкт " Реконструкція будівлі Широколузької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів" подано для участі в конкурсному відборі інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2022 році. Вже в жовтні місяці засідатиме комісія, яка визначатиме перелік таких проєктів.
Депутат Тячівської райради,  голова  постійної комісії  з питань промислової політики, будівництва,  транспорту, енергетики, зв’язку, архітектури та житлово-комунального господарства Дмитро Шелемба висловив прохання посприяти в реалізації даного Проєкту. 
Таке прохання передав від імені всіх батьків та вчителів і загалом мешканців села Широкий Луг, де і сам проживає, тож вболіває за школу і як районний депутат прагне  домогтися її реконструкції.   
І голова ОДА Анатолій Полосков і народний депутат Михайло Лаба пообіцяли допомогти у вирішені даного питання, яке вони теж назвали пріоритетним. 
Адже державницька політика Президента В.Зеленського спрямована на реформування освітньої галузі з метою надання якісних освітніх послуг.  Які, звісно, не можуть бути забезпечені без наявної матеріально-технічної бази навчальних закладів. 
Тож є сподіванння, що Проєкт реконструкції  матиме на засіданні обласної комісії підтримку більшості та буде внесений у фінансування з ДФРР наступного року.
Діти у віддаленому гірському селі Широкий Луг теж заслуговують на нову школу та комфортні умови навчання, як це отримали учні в Тернові.
йдеться на офіційному сайті Тячівської райради https://rajrada-tyachiv.gov.ua/news/