На Закарпатті вакциновано понад 50% працівників закладів загальної середньої освіти

Питання вакцинації освітян все ще залишається пріоритетним. У разі введення «жовтого» чи «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки працювати зможуть тільки заклади освіти, де щеплення отримали щонайменше 80% персоналу.
Якщо раніше потрібно було пройти повний вакцинальний комплекс та отримати відповідний сертифікат, то зараз достатньо й одного щеплення.
«Найважчим дистанційне навчання є для наших учнів. Ми не можемо допустити, аби другий рік поспіль вони навчалися вдома», – наголосила Мар’яна Марусинець, директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
Відповідно до даних департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, що були надіслані до МОЗ 2 вересня, першою дозою за тиждень імунізовано 21,2% працівників шкіл, ще 26% завершили курс щеплення, тобто загалом було провакциновано 47,2%.
Станом на 10 вересня у Закарпатті першу та другу дозу вакцини отримали 12 940 працівників закладів загальної середньої освіти, а це 50,5% від загальної кількості персоналу.
Найбільший відсоток щеплень серед освітян у школах Великодобронської сільської (90,8%), Тячівської міської (89.6%) та Міжгірської селищної територіальних громад (89,5%).
Вчителі й технічний персонал можуть імунізуватися у Центрах вакцинації, пунктах щеплення та безпосередньо під час виїзду мобільної бригади у заклад освіти.