Переможці офіційних змагань Федерації тенісу України 2-ї категорії «День міста Тячів»

Протягом 3-х днів поспіль на тенісних кортах нашого міста проходили офіційні змагання Федерації тенісу України 2-ї категорії «День міста Тячів». Понад 60 учасників з Києва, Львова, Луцька, Тернополя, Чернівців, Коломиї, Мукачева, Виноградова, Сваляви, Хуста і  Тячева виборювали першість у вікових категоріях у юнаків і дівчат  до 8, 10, 12 та 14 років.
 Ні холодна погода, ні дощ не завадили юним тенісистам показати свої найкращі якості і вміння. Сприяли напруженим і видовищним поєдинкам і якість кортів, і відмінна і чітка організація змагань під керівництвом судді національної категорії з Хуста В. Деяка.
 Вчергове потішили юні тячівці, вихованці відділення тенісу КПНЗ «Тячівська ДЮСШ», на рахунку яких два  перших ( Валерія Дудла, Марк Нечінський), три других (Крістіна Бедевельська, Арсен Візічканич, Дарина Глібчук) і п’ять третіх  (Олівер Сабов, Анна-Марія Чулей, Валерія Гегедиш, Олександр Думнич,  Михайло Бокоч) місць.
 Переможцями і призерами наших змагань стали також Є. Труш з Луцька, В. Братюк з Мукачева, Б. Фраюк і А. Вілігорська з Чернівців, М. Олійник з Тернополя, Ю. Келемен з Хуста та інші.
  Від організаторів змагань та тренерського колективу Тячівської ДЮСШ висловлюємо щиру подяку першому заміснику Тячівського міського голови В.П. Братюку та директору КПНЗ «Тячівська ДЮСШ» З.Й. Сенеку за допомогу в проведенні цього чудового свята тенісу в нашому місті.
тренер з тенісу КПНЗ «Тячівська ДЮСШ» В.Павлишинець