Звернення депутата Тячівської райради Івана Корнути з приводу незадовільного стану дороги "Занівка-Нересниця"

Під час засідання п'ятої сесії Тячівської районної ради VIII скликання, яка відбулася 30.09.21 р., депутат Іван Корнута підняв питання незадовільного стану дороги  "Занівка-Нересниця" в межах Углянської територіальної громади.  
Відтак подав на розгляд сесії підготовлене звернення з цього приводу. 
         - До мене як до депутата райради надходять багаточисельні звернення з приводу вкрай незадовільного стану дороги загального користування місцевого значення "Занівка-Нересниця", що проходить через такі населені пункти як Угля, Колодне, Груники Углянської територіальної громади, - зазначив під час виступу перед колегами.  
         Ситуація на вказаній ділянці автомобільного покриття така, що це вже майже не дорога, а напрямок руху. Дорога вкрита суцільними глибокими ямами та вибоїнами різних розмірів, які об'їхати транспортним засобом практично неможливо. 
         На багатьох відрізках   дорожнє полотно зруйноване майже повністю (50-80%), що спричиняє небезпеку учасникам руху. У водіїв під час їзди ламаються автомобілі, на ремонт яких вони втрачають чималі кошти, соціальне невдоволення серед населення зростає. 
         Дорога вкрай потребує капітального оновлення, адже поточний ремонт, як показує практика - це лише марне витрачання фінансових ресурсів. Важливо щоб її було внесено у проєкт Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", що дасть змогу вирішити дану проблему остаточно. 
         Та навіть запланований ямковий ремонт у цьому році, який би хоч на деякий час змінив ситуацію, ДП "Служба автомобільних доріг у Закарпатьскій області", на балансі якої знаходиться дорога, досі не проведений і чомусь відкладається. Не за горами зима, погіршення погодніх умов, що ускладнить його проведення і зробить ще менш результативним.     
         В той же час у навколишніх територіальних громадах шляхи вже оновлені, навіть у непроїзних селах. Дорога "Занівка-Нересниця" сполучає населені пункти громади адміністративним центром громади - с.Угля та райцентром - м. Тячів, по якій щоденно проїжджає шалений потік автотранспорту. 
         Прошу в терміновому порядку відреагувати на прохання керівництва й мешканців Углянської громади, всіх учасників дорожнього руху та направити звернення сесії райради до обласного керівництва з приводу ремонту вищевказаної дороги., - йдеться у звернені.
         Депутати підтримали звернення Івана Корнути і відповідним рішенням сесії направили його до Служби автомобільних доріг в Закарпатській області для реагування.