У селі Тарасівка відкрито новий дитячий садок - фоторепортаж

Знову приємна подія в Тячівському районі, і знову в Нересницькій територіальний громаді. Ще одну новобудову в освітній галузі здано в експлуатацію буквально за останній місяць. Услід за початковою школою в селі Терново, сьогодні відкрито  дитячий ясла - садок в селі Тарасівка. Реалізація обидвох проєктів  відбулася в рамках програми Президента України В.Зеленського "Велике будівництво".
Сьогодні на святково прибраному подвір'ї зібрались батьки зі своєю малечою - майбутніми вихованцями дошкільного закладу, мешканці села.    
Приїхали поважні гості з області,  району та громади. 
Навідались - голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, голова Тячівської РДА Тімур Аверін  та заступник голови Вадим Носа,  заступник голови районної ради Михайло Вурста, депутат Закарпатської обласної ради Василь Дем'янчук, голова Нересницької громади Василь Гасинець. 
Загалом було запрошено тих, хто у свій час допомагав і сприяв у проведенні будівництва. 
Як відомо ще у 90 -х роках дошкільний заклад було закрито через аварійний стан приміщення, в якому він знаходився. До цього часу діти відвідували 3 групи ДНЗ з короткотривалим перебуванням у Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ст. 
В 2016 році сільською радою розроблено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію, який передбачив повний демонтаж існуючої і спорудження нової двоповерхової будівлі. Відтак розпочались роботи, на які було виділено кошти з ДФРР у співфінансуванні з місцевим бюджетами - допомагали і область, і район, і громада. Це дійсно була, як відмітив під час свого привітання голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков командна робота:  
 - Бачимо результат спільної роботи команди – для нас важливо створювати усі умови для якісного і комфортного виховання дітей.
Загальна кошторисна вартість проєкту – 11 695,4 тис. гривень. Завершити його вдалося завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Депутат Закарпатської облради, екс- голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук, при каденції якого почались роботи відмітив важливість даного об'єкту. Адже на новий садочок тут очікували довгі роки, тож його відкриття стало справжнім святом для села та громади. 
Від імені всіх мешканців села подяку за новобудову всім причетним до її зведення  висловила староста Любов Руснак. А  також  слова вдячності депутату Тячівської районної ради Олегу Палінкашу, який сьогодні передав комплекти стільчиків. 
Вітаючи присутніх зі святковою подією заступник голови райради  Михайло Вурста вручив старості Грамоту районної ради. Адже саме вона як керівник села доклала максимум зусиль для реалізації проєкту  - вела контроль за процесом будівництва,  проявивши неабиякі організаторські та господарські здібності. 
З вітальним виступом  до присутніх також звернулись: голова Нересницької громади Василь Гасинець, директор та вчителька Тарасівського опорного закладу Ганна Куцин.  
Нову оселю  за доброю християнською традицією освятив Божим благословенням настоятель Свято - Михайлівського храму отець Віталій з побажаннями "Многая і благая літ!" 
Ну і звісно порадували всіх присутніх невеличким концертом дошкільнята та вихованці  опорної школи, інструментальний ансамбль Нересницької ДШМ, у виконанні яких прозвучали музичні композиції.
Після чого відбулося традиційне перерізання стрічки і всі учасники заходу мали змогу оглянути приміщення дитсадка.  Найбільше радісних емоцій доносилось від малечі, хоч своїм захопленням ділились і батьки. Адже як багато хто зізнавався: "досі не вірили, що в їх селі колись буде новий садок".  
До речі, двоповерхова споруда збудована за сучасними  стандартами та обладнана меблями й усім необхідними зручностями для діток. Просторі групові кімнати, спальні, кухня, загальна гімнастична площадка, господарська зона, очисні споруди та накопичувальний резервуар тощо.
 Садочок відвідуватимуть 60 дітей, що  дасть змогу на 100 % забезпечити потребу дошкільної освітньої підготовки для п’ятирічок.
Тож щиро вітаємо мешканців Тарасівки з відкриттям нового садочку! Бажаємо діткам зростати тут здоровими та щасливим на радість  батькам!