Те, що відбулось у Закарпатській облраді – своєрідна диверсія, – нардеп

28 жовтня у неправовий спосіб з порушенням законодавства та регламенту в Ужгороді відбулася так звана "сесія Закарпатської обласної ради" на якій, зокрема, нібито зняли голову Олексій Петрова.
Голова Закарпатської організації партії "Слуга народу" Микола Тищенко під час брифінгу у Верховній Раді 3 листопада разом з іншими народними депутатами наголосив, що рішення депутатського зібрання можуть негативно позначатись на реалізації необхідних інфраструктурних проектів та інвестиційному кліматі у регіоні.
Під час свого виступу  Микола Тищенко повідомив про те, що  28 жовтня голова облради заявив про перенесення сесії саме через те, що закарпатці "категорично проти реорганізації медичних закладів".
Наголосивши на юридичній неспроможності звичайного депутатського зібрання приймати такі  важливі рішення, Микола Тищенко заявив про категоричне несприйняття такої стратегії усіма депутатами від партії "Слуги народу" та підкреслив: "Закарпаттю потрібен розвиток, а не конфлікти".
У свою чергу, народний депутат від фракції "Слуги народу" Анатолій Костюх назвав події у стінах Закарпатської облради "своєрідною диверсією". Він пов’язав цей заколот із розслідуванням справ по нафтопроводу Медведчука, адже члени його фракції долучились до "заколоту" і влаштували "переворот". На його думку, участь певних сил у "диверсії" 28 жовтня мала на меті  "опаплюжити діючу владу, опаплюжити ті кроки, які робить Україна у напрямку до Європейського Союзу".