Товариський матч і "Бограч-Фест" - завершення футбольного сезону 2021 в Углянській громаді - фоторепортаж

У неділю 31.10.21 на стадіоні села Колодне відбулося святкове дійство, на яке зібрались шанувальники наймасовішого виду спорту.
Його організовано з нагоди успішного завершення футбольного сезону 2021 в Углянській громаді. За підсумками чемпіонату з футболу Тячівського району ФК "Колодне" виборов почесне 2 місце.  І хоч змагання були не із легких, футболісти показали достойні матчі у поєдинках з досить таки сильними суперниками. А ними були і  ФК Тересви, Бедевлі, Буштина та Солотвина, які часто займають переможні позиції. 
Загалом за останні роки в селі Колодне вдалося створити футбол з великою перспективою розвитку. Команда бере участь у різного роду турнірах, де гідно представляє село, а з часу створення - громаду. Звісно, для спортивного реваншу футбольного клубу важливим питанням є його утримання.  Велику підтримку надають місцеві підприємці, без допомоги яких існування футболу було б неможливо. 
Головним організатором і меценатом клубу виступає власник мережі автомагазинів «Нова Сила» Іван Васильович Немеш, який є також депутатом ОТГ.  
Саме він і став ініціатором сьогоднішнього дійства. Футбольне свято пройшло в кількох локаціях. Насамперед  відбувся поєдинок серед наймолодших футболістів ОТГ віком від 9 до 12 років. Протягом останніх трьох місяців вони безкоштовно тренувались у професійного тренера Олександра Іванчо, який приїздив по двічі на тиждень з Тячева.  Тож вихованці мали нагоду показати чого навчилися, і дійсно зіграли в чудову гру. Як відмітили чисельні вболівальники на стадіоні:  у футболу росте надійна зміна. До речі,  Іван Васильович
Немеш спонсорував ці тренування, які триватимуть ще місяць

- За цей час виявлено багато перспективних діток, які б могли успішно проявляти себе у даному виді спорту, що неабияк радує, - відзначив Іван Васильович. 
Також цього дня на стадіоні пройшов товариський матч між ветеранами Углянської ОТГ і ФК "Колодне", який завершився мирною нічиєю.
У підсумку відбулося урочисте нагородження футболістів пам'ятним кубком і медалями за друге місце в чемпіонаті від Федерації футболу Тячівського району - голова І.І.Грабарь. Окремим кубком та грамотою було відзначено кращого півзахисника Івана Андруся. А також подякою Івана Васильовича Немеша - за вагомий внесок у розвиток ФК"Колодно".   
Вітання переможцям також виголосив голова Углянської громади Іван Іванович Немеш, який запевнив, що шукатимуть можливість у підтримці футболу з боку сільради. Що було дуже важливо почути всім присутнім, адже поки що його розвиток тримається на ентузіазмі та сприянні небайдужих підприємців.
І наостанок святкування - гастрономічний "Бограч-Фест".
Футболістів та учасників заходу організатори пригощали закарпатськими стравами - смачним бограчем, токаном з підливкою, які приготували Василь Васильович Немеш,  Михайло Шугай, Василь Федорович Немеш та ін. 
ФК «Колодне» висловлює щиру подяку всім, хто протягом футбольного сезону підтримував команду  та долучився до організації спортивного свята.
Любов Немеш