У Тячеві працівників культури привітали з нагоди свята - фото

У четвер 11 листопада,  в.о. голови Тячівської районної ради Михайло Вурста взяв участь в урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, які відбулися  в Будинку культури. 
Серед присутніх гостей також були - заступник директора департаменту культури, національностей і релігій ОДА Віктор  Ткачук, заступник голови Тячівської РДА  Вадим Носа, керуюча справами, секретар виконкому Ольга Решетар, директор КЗ «Організаційно-методичного центру культури обласної ради» Ганна Дрогальчук та заступник директора Василь Барановський. 
Відтак працівникам культури були виголошені вітання, багатьом вручили грамоти районної, міської ради, а також Департаменту культури Закарпатської ОДА та КЗ ««Організаційно-методичного центру культури» обласної ради за сумлінну працю та професіоналізм. 
На адресу винуватців урочистостей линули інструментальні й пісенні вітання від колег і талановитих юних виконавців: вокального дуету викладачів Тячівської ДШМ у складі Ірини Турчиняк та Андріани Поп, танцювальних колективів будинку культури с.Руське Поле (керівник-Світлана Орос) та сільського клубу с.Тячівка (керівник- Кароліна Зомборі), студії танцю «Вел-Арт» м.Тячів (керівник- Рената Сарай-Велеган).