Ціна газу?: «Закарпатгаз Збут» уклало угоду з Нафтогазом, щоб забезпечити газом населення за ціною 7,99 грн

«Закарпатгаз Збут» уклало угоду з Нафтогазом, щоб забезпечити газом населення за ціною 7,99 грн, яка є значно нижче ринкової. Про діючі тарифи на газ для населення від «Закарпатгаз Збут», та відповідь на головне питання – якою буде ціна в опалювальному сезоні 2021-2022.

Від вчасних розрахунків за газ залежить його безперебійне постачання до кожної оселі. Щоб забезпечити газом населення за ціною 7,99 грн, яка є значно нижче ринкової, ТОВ «Закарпатгаз Збут» уклало угоду з Нафтогазом. У цьому році заборгованість споживачів зросла на 80 мільйонів гривень.

Понад 40 000 клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» мають заборгованість, прострочену понад 2 місяці і компанія змушена попереджувати їх про можливість відключення від газопостачання. Нагадаємо, згідно з Законом України №1657 заборона відключати споживачів-боржників діє тільки на території регіону з установленим «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.

Запорукою не накопичення боргів є оформлення субсидій. Загалом Клієнтами ТОВ «Закарпатгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», є 267 000 споживачів.