Закарпатські школи отримали 1085 ноутбуків

Сьогодні у новому центрі Дія.Бізнес в Ужгороді голова облдержадміністрації Анатолій Полосков зустрівся з керівником з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстиславом Баніком у межах роботи з цифровізації COVID-сертифікатів.
«Тривала підготовка та злагоджена й ефективна робота команди Закарпатської ОДА та територіальних громад – і вже сьогодні в Закарпаття прибуває перша партія комп’ютерів для вчителів загальноосвітніх закладів у кількості 1085 ноутбуків», — наголосив Анатолій Полосков.
Ініціативу вдалося реалізувати у межах проєкту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації «Ноутбук кожному вчителю».
У вересні Служба безпеки України, Мінцифра та Міністерство освіти та науки України запідозрили корупційну змову під час проведення тендерів на ноутбуки для вчителів. Усі тендери були направлені на перевірку документів.
«Але Закарпаття було серед тих регіонів, які блокували будь-які корупційні ризики, і ця позиція була та залишається незмінною. Наша робота визнана бездоганною.
Саме завдяки цьому освітяни будуть вчасно забезпечені необхідною комп’ютерною технікою», — зауважив Анатолій Полосков.
Очільник краю додав, що завдяки державній субвенції цьогоріч мають закупити 60 тис. ноутбуків і забезпечити технікою вчителів у 24 областях та м. Києві. З держбюджету на це виділено 980 млн гривень.