Депутати фракції "Слуга Народу" Тячівської міськради прозвітувались про роботу - фото

Депутати Тячівської міської ради VIII скликання від фракції політичної партії "Слуга Народу" прозвітувалися про перший рік своєї роботи.
Зустріч з виборцями відбулася в конференц - залі готелю "Тячів" за участі депутатів - Івана Палінкаша, Богдана Макусія, Леоніда Рибара, Євгенії Бобрушко та  Юрія Ключкея.
Відтак депутати проінформували про активну участь в пленарних засіданнях міської ради, що є важливою складовою налагодженої роботи органу місцевого самоврядування. 
Адже від вчасно прийнятих на сесіях рішень залежить виконання соціальних та фінансових зобов'язань у бюджетній сферікомунальному господарстві тощо. І забезпечення життєдіяльності територіальної громади загалом. 
Тим більше, що із зміною адміністративно-територіального устрою та децентралізацією, державою передано ряд повноважень для виконання місцевому самоврядуванню. Вони стосуються таких важливих галузей як освіта, медицина, культура й спорт, а також надання адміністративних послуг.
Фактично майже все те, що раніше функціонувало на рівні району наразі здійснюється в громаді. В тому числі -  утримання закладів інфраструктури, які перейшли у комунальну власність міськради. 
Таким чином за звітній період на сесіях Тячівської міськради було прийнято ряд важливих рішень, які були підтримані фракцією Слуга Народу.
За сприяння команди Президента вдалося залучити кошти для розвитку інфраструктури населених пунктів та реалізацію важливих проєктів. Серед яких і проєкт з реконструкції водозабору та споруд очищення води з р. Тиса для питних та господарсько-побутових потреб, який реалізовується  у межах програми Володимира Зеленського "Велике будівництво". 
Присутні на зустрічі жителі виборчого округу не лише мали змогу послухати короткі звіти депутатів, а й задати запитання, які хвилюють.
У підсумку було наголошено, що фракція провладної партії в міській раді й надалі працюватиме над вирішенням актуальних проблем та реалізацією стратегії розвитку Тячівської громади.