Вакцинація та «Велике будівництво» в області – тема наради керівництва Закарпаття з головами райдержадміністрацій

Керівництво області провело нараду з очільниками райдержадміністрацій щодо вакцинальної кампанії проти COVID-19 та реалізації в Закарпатті програми Глави держави Володимира Зеленського «Велике будівництво».
В. о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський зазначив, що одним із показників роботи РДА, які враховує та оцінює Офіс Президента, є рівень динаміки імунізації на території області.
«95% важкохворих у наших лікарнях – це невакциновані. Ми повинні збільшувати темпи вакцинації та активніше інформувати населення про важливість щеплення від коронавірусу, адже область має бути готова до ускладнення епідемічної ситуації», – зауважив в. о. голови облдержадміністрації.
Під час наради також обговорили й втілення національних ініціатив Президента України Володимира Зеленського, зокрема йшлося про «Велике будівництво».
Упродовж 2021 р. у Закарпатській області реалізовують 12 проєктів з розбудови освітньої, спортивної та медичної інфраструктури. 
Петро Добромільський наголосив головам РДА на обов’язковості вчасного проведення процедури отримання декларацій щодо введення в експлуатацію завершених об’єктів.
У нараді також взяли участь заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Пацкан, керівниця апарату облдержадміністрації Руслана Натуркач, керівники структурних підрозділів установи та Вікторія Тимчик, регіональна координаторка вакцинальної кампанії проти коронавірусу в області.