В Тячівській міській раді відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству,

25 листопада 2021 року в Тячівській міській раді відбулось засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.
 На порядок денний засідання координаційної ради були винесені питання, що стосуються організації роботи координаційної ради, про які доповіли:
  Решетар О.В. - про завдання, які покладені на координаційну раду.
 Тиводар Маріанна Василівна – про положення та роботу з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми у 2019 та 2020 роках.
  Дроздова Світлана Василівна - про роботу спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/ або насильства за ознакою статі (консультативної служби), та організацію надання соціальних послуг.
  Чех Василина Павлівна - про правовий аспект у випадку домашнього насильства та способи протидії домашньому насильству.
  Петер Едіта Балінітівна – про план заходів, яким передбачені дискусії, бесіди, флешмоби, перегляд відеороликів, конкурси малюнків та які проводитимуться в рамках щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в період з 25 листопада по 10 грудня 2021 року з урахуванням всіх карантинних вимог.
  Вирішено: план з уточненнями та доповненнями опублікувати в соціальних мережах під хештегом #Тячів_небудьБайдужим.
  Мета цього хештегу, як і координаційної ради, в цілому, інформувати громадськість про небайдужість до проблеми домашнього насильства, тісну взаємодію всіх служб та громадських організацій задля запобігання та протидії випадкам домашнього насильства, насильства за ознакою статі та торгівлі людьми.- йдеться на офіційному сайті громади.